Praca ELEKTROMECHANIK Zbąszynek RZEŹNICTWO Zyguła Sp. z o.o. Sp.k.

Stanowisko: ELEKTROMECHANIK

Wynagrodzenie: 3 500 - 4 200 PLN

Zakres obowiązków: Wykonywanie codziennych napraw, przeglądów, konserwacji maszyn. Utrzymywanie infrastruktury zakładu.

Data publikacji: 2016-02-22

Lokalizacja: Zbąszynek (lubuskie)

Pracodawca: RZEŹNICTWO Zyguła Sp. z o.o. Sp.k.

Czarna Droga 9, 66-210 Zbąszynek, powiat: świebodziński, woj: lubuskie

Zakres obowiązków:
Wykonywanie codziennych napraw, przeglądów, konserwacji maszyn. Utrzymywanie infrastruktury zakładu.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: trzy zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: 3 500 - 4 200 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTROMECHANIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zbąszynek

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: świebodziński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Zbąszynek

Zawód: elektromechanik*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 3 500 - 4 200 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
odczytywanie dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie ogólnokształcące, inne

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: uprawnienia elektryczne

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_1:
Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Nazwa pracodawcy: RZEŹNICTWO Zyguła Sp. z o.o. Sp.k.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Tomyślu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV, Kontakt osobisty od 07:00 do 15:00.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: świebodziński

Gmina pracodawcy: Zbąszynek

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zbąszynek

Ulica pracodawcy: Czarna Droga

Numer budynku pracodawcy: 9

Profil działalności pracodawcy:
Produkcja wyrobów z mięsa, włączając wyroby z mięsa drobiowego

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Tomyślu

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromechanik*