Praca ELEKTROMECHANIK W DZIALE UTRZYMANIA RUCHU - 291 Świdnica "PEBEK" SP. Z O. O.

Metalowców 14, 58-105 Świdnica, powiat: świdnicki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
obsługa i utrzymanie prawidłowego stanu technicznego maszyn, zapewnieni ciągłości utrzymania ruchu maszyn, diagnozowanie oraz naprawa usterek z zakresu elektryki i mechaniki, naprawa i modernizacja parku maszynowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: do uzgodnienia

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTROMECHANIK W DZIALE UTRZYMANIA RUCHU - 291

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Świdnica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: świdnicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Świdnica

Zawód: elektromechanik*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: *uprawnienia elektryczne do 1 KV

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie średnie techniczne o profilu elektrotechnika, elektromechanika, uprawnienia SEP min. do 1 kV, umiejętność czytania rysunków technicznych oraz instrukcji, znajomość układów sterowania, budowy maszyn, dyspozycyjność, samodzielność, doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,

Nazwa pracodawcy: "PEBEK" SP. Z O. O.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: świdnicki

Gmina pracodawcy: Świdnica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Świdnica

Adres strony pracodawcy: www.pepek.pl

Ulica pracodawcy: Metalowców

Numer budynku pracodawcy: 14

Profil działalności pracodawcy: zakład produkcji elementów budowlanych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromechanik*