Praca ELEKTROMECHANIK Ujeździec Mały Tarczyński Spółka Akcyjna

55-100 Ujeździec Mały 80, powiat: trzebnicki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
- Aktywne usuwanie awarii i urządzeń- Wykonywanie przeglądów prewencyjnych maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem- Prowadzenie dokumentacji związanej z dokonanymi naprawami i przeglądami- Wykonywanie prac zleconych przez przełożonych w ramach posiadanych kwalifikacji- Wykonywanie czynności łączeniowych i naprawczych w rozdzielniach niskiego napięcia- Regeneracja, konserwacja oraz naprawa maszyn i urządzeń- Aktywne uczestnictwo w proponowaniu technicznych rozwiązań i problemów występujących w utrzymaniu ruchu- Inicjowanie zakupów niezbędnych części zamiennych dla maszyn i urządzeń będących pod opieką- Ścisła współpraca z liderami działów produkcji

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: trzy zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 18 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką godzinową

Nazwa stanowiska: ELEKTROMECHANIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ujeździec Mały

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: trzebnicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Trzebnica

Zawód: elektromechanik*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 18 PLN/godz

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: uprawnienia SEP do 1 kV

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: operator wózków widłowych

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Znajomośc budowy maszyn, schematów elektrycznych i podstawowych zasad działania układów pneumatycznych i hydraulicznych. Gotowość do pracy w systemie zmianowym. Umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjnosć, dobra organizacja pracy własnej. Zdolność analitycznego myślenia.

Nazwa pracodawcy: Tarczyński Spółka Akcyjna

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Trzebnicy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: trzebnicki

Gmina pracodawcy: Trzebnica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ujeździec Mały

Numer budynku pracodawcy: 80

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Trzebnicy

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromechanik*