Praca KELNER Tarnobrzeg kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Tarnobrzeg, powiat: m. Tarnobrzeg, woj: podkarpackie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: Kelner

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Tarnobrzeg

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Tarnobrzeg

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 23.04.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Osoby zarejestrowane w tutejszym Urzędzie jako bezrobotne, którym ustalono profil pomocy II, spełniające co najmniej jedno z niżej wymienionych kryteriów:- osoby długotrwale bezrobotne,- osoby korzystające ze świadczeń pomocy społecznej,- osoby bezrobotne posiadające co najmniej jedno dziecko do 6 roku życia lub co najmniej jedno dziecko niepełnosprawne do 18 roku życia,- osoby niepełnosprawne.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu

1 Maja 3, 39-400 Tarnobrzeg, powiat: m. Tarnobrzeg, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: m. Tarnobrzeg

Gmina pracodawcy: Tarnobrzeg

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tarnobrzeg

Ulica pracodawcy: 1 Maja

Numer budynku pracodawcy: 3

Profil działalności pracodawcy:
Pozostała usługowa działalność gastronomiczna

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy