Praca ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH Wałcz kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Wałcz, powiat: wałecki, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg zakresu czynności

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wałcz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wałecki

Zawód: elektromechanik pojazdów samochodowych*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 4

Data zakończenia pracy: 29.12.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wałczu

Wojska Polskiego 41, 78-600 Wałcz, powiat: wałecki, woj: zachodniopomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: wałecki

Gmina pracodawcy: Wałcz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wałcz

Ulica pracodawcy: Wojska Polskiego

Numer budynku pracodawcy: 41

Profil działalności pracodawcy: elektromechanik

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wałczu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromechanik pojazdów samochodowych*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

OPERATOR MASZYNY TYNKARSKIEJ - od 1 900 PLN

obsługa maszyny tynkarskiej
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Bolesławiec (dolnośląskie)

LISTONOSZ PIESZY KOSZALIN - od 2 150 PLN

Profesjonalna obsługa klientów w zakresie usług pocztowych, doręczanie przesyłek, przekazów pocztowych, prowadzenie aktywnej sprzedaży wybranych usług i towarów, zbieranie i aktualizacja danych dotyczacych rejonu doręczeń oraz bazy adresowej firm, prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej, monitorowanie estetyki i stanu technicznego nadawczych i oddawczych skrzynek pocztowych, kształtowanie pozytywnego wizerunku Poczty Polskiej S.A
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Koszalin (zachodniopomorskie)

WIZAŻYSTKA / STYLISTKA - 997,4 PLN

POWER długotrwale
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Widawa (łódzkie)

MAGAZYNIER - PAKOWACZ - do 2 000 PLN

Obsługa urządzenia do owijania palet, pomoc w pracach magazynowych.
kontakt przez PUP - 2016-07-10 - Gdańsk (pomorskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY NA PRODUKCJI - od 1 850 PLN

Obsługa maszyny pakującej
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

OPERATOR MASZYN - od 1 850 PLN

obróbka desek
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Łaszew Rządowy (łódzkie)

1643U PRASER TWORZYW - od 2 000 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Radom (mazowieckie)

KIEROWCA C + CE POW 3,5 TONY - od 1 850 PLN

wykształcenie mechanik, doświadczenie, karta kierowcy, uprawnienia, aktualne badania, znajomość j. angielskiego lub niemieckiego + rosyjski ewentualnie ukraiński, litewski
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Krotoszyn (wielkopolskie)

SEKRETARKA W KANCELARII PRAWNEJ - 997,4 PLN

Oferta stażu dla osób młodych (do 30 roku życia) pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy, zakwalifikowanych do II profilu pomocy (Projekt POWER)Wykształcenie wyższe prawnicze; mile widziane doświadczenie; Zakres obowiązków: obsługa sekretariatu; sporządzanie pism oraz wszelkiej innej dokumentacji; współpraca z klientami w zakresie prowadzenia spraw; jedna zmiana; miejsce odbywania stażu: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Gliwice (śląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW EKSPORTU - 3 000 - 4 000 PLN

realizacja działań sprzedażowych z zakresu branży budowlanej, przygotowanie wycen i ofert techniczno - handlowych, bieżąca obsługa oraz pozyskiwanie nowych klientów, budowanie i podtrzymywanie trwałych relacji biznesowych ze stałymi klientami, kontakt telefoniczny i mailowy z klientami, nadzorowanie procesu realizacji zamówień, obsługa reklamacji
A&K TRADERS Sp. z o. o. Sp. k. Wałcz - 2016-12-01 - Wałcz (zachodniopomorskie)

ELEKTROMONTER MASZYN I URZĄDZEŃ - od 1 900 PLN

wykonywanie prac w zakresie eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych i ukladów automatyki
kontakt przez PUP - 2016-09-14 - Zawada (świętokrzyskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

prace budowlane
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Kolonia Zawada (łódzkie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

Wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-09-12 - Kraków (małopolskie)

KUCHARKA - od 1 850 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Warszawa (mazowieckie)

LAKIERNIK - od 1 850 PLN

malowanie elementów samocodów i przygotowanie powierzchni do malowania, mieszanie farb, szlifowanie, szpachlowanie, utrwalanie - konserwacja powierzchni
kontakt przez PUP - 2016-01-14 - Poznań (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 925 PLN

- rozkładanie, układanie, metkowanie towarów,- sprzedaż towarów,- utrzymywanie porządku w miejscu pracy,- doradztwo klientowi, pomoc w doborze rozmiaru itp.
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - 997,4 PLN

Przygotowanie korespondencji do wysyłki; sporządzanie pism urzędowych (komputer, maszyna do pisania); spisywanie i umieszczanie we właściwych aktach spraw załatwionych; dokonywanie wpisów do spisu spraw; pomoc przy spisywaniu protokołów dokumentów ścisłego zarachowania przeznaczonych do zniszczenia; pomoc przy archiwizacji dokumentów; spisywanie tablic rejestracyjnych przeznaczonych do kasacji; kopiowanie wskazanych dokumentów; segregowanie teczek zawierających akta pojazdów i akta kierowców; przyjmowanie wniosków (pod nadzorem).
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Jabłonowo Pomorskie (kujawsko-pomorskie)

KONSULTANT/SPRZEDAWCA USŁUG TELEFONII KOMÓRKOWEJ - od 2 500 PLN

Sprzedaż usług PLAY, sprzedaż telefonów komórkowych, sprzedaż akcesorii
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)

POMOCNIK STOLARZA - od 1 850 PLN

pomoc przy produkcji okien, drzwi, produkcja mebli
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Pomykowo (wielkopolskie)

HANDLOWIEC - od 1 900 PLN

Organizowanie sieci sprzedaży także w Chinach, analizowanie rynku oraz sporządzanie umów i zamówień towarowych, język chiński do porozumiwania sie z zarządem i zamawiania towaru. Kompetencje sprzedawcy i kajsera wykonywanie prac zleconych przez zarząd i inne, zastępowanie innych pracowników w razie choroby ich choroby lub nieobecnosci
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

Prace gospodarcze.
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Legionowo (mazowieckie)

KUCHARZ - do 2 000 PLN

Przygotowanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-08-09 - Strzałków (łódzkie)

KONSERWATOR CZĘŚCI / SPRZĘTU - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Lubsko (lubuskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Do zakresu obowiązków należeć będzie obsługa klienta , układanie i metkowanie towarów, przyjmowanie i wydawanie towatów, pielęgnacja roślin przeznaczonych do sprzedaży, tworzenie kompozycji roślinnych, dbanie o czystość i estetykę na stanowisku pracy
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Mława (mazowieckie)

REFERENT (POŚREDNICTWO) - 997,4 PLN

zgodnie z programem
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Gdynia (pomorskie)

ELEKTRYK - ELEKTROINSTALATOR - od 1 850 PLN

wykonywanie instalacji elektrycznych, teletecgnicznych i ogólnobudowlanych
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Ostrowiec Świętokrzyski (świętokrzyskie)

KASJER-SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

KASJER-SPRZEDAWCA
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Pilzno (podkarpackie)

OPERATOR URZĄDZEŃ DO PRODUKCJI MAKARONU - od 1 850 PLN

Obsługa maszyn do produkcji makaronu i inne prace związane z produkcją makaronu.
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Rudniki (śląskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

Wyrabianie i rozwałkowywanie ciasta na pierogi, gotowanie, mielenie,, krojenie, wysmażanie, chłodzenie i zamrażanie, obgotowywanie i sortowanie pierogów.
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Piotrków Trybunalski (łódzkie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed