Praca ELEKTROMECHANIK Mielec kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
wykonanie bieżących napraw, wykonanie konserwacji zapobiegawczych, wykonywaniem Capability Study, wykonywanie prac zleconych dotyczących obsługi budynków Lear

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ELEKTROMECHANIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Mielec

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: mielecki

Zawód: elektromechanik*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 20.08.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, techniczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie minimum średnie techniczne, zdolności analityczne, znajomość języka angielskiego

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Chopina 16a, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Staż POWER Oferta odbywania stażu dla bezrobotnych do 29 roku życia (do dnia poprzedzającego 30 urodziny), posiadających ustalony przez Urząd Pracy odpowiedni profil pomocy proszone są o zgłoszenie się do doradcy klienta do Powiatowego urzędu Pracy w Mielcu w celu otrzymania skierowania.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: mielecki

Gmina pracodawcy: Mielec

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Mielec

Ulica pracodawcy: Chopina

Numer budynku pracodawcy: 16a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromechanik*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

OPERATOR WIELOMASZYNOWY - od 1 850 PLN

a
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Parczew (lubelskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

w/g stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Wola Solecka Pierwsza (mazowieckie)

ASYSTENT ARCHITEKTA - do 1 850 PLN

wykonywanie prac przedprojektowych, projektów budowlanych, inwentaryzacja obiektów
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Łazieniec (kujawsko-pomorskie)

SPRZĄTACZKA - do 900 PLN

UTRZYMYWANIE PORZĄDKU W BIURACH I DOMACH; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE PODSTAWOWE, BADANIA WYSOKOŚCIOWE POWYŻEJ 3 METRÓW, MINIMUM 2 LATA DOŚWIADCZENIA W ZAWODZIE; PRACODAWCA PROSI O KONTAKT TLEFONICZNY; CZAS NIEZBĘDNY DO WYKONANIA ZLECENIA;
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Szczecin (zachodniopomorskie)

KIEROWCA KAT. CE - od 1 900 PLN

transport międzynarodowy, załadunek i rozładunek towaru, wypełnianie dokumentów, zabezpieczenie towaru. Praca na terenie Polski i Europy
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Kraków (małopolskie)

POMOCNIK BUDOWLANY - od 925 PLN

Prace porządkowe na terenie budowy, remontu, podstawowe prace malarskie, tynkarskie, gipsiarskie, glazurnicze, elektryczne.
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Dębe Wielkie (mazowieckie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 2 000 - 3 500 PLN

prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, rejestrów Vat, sporządzanie deklaracji podatkowych. Obsługa kadrowo-płacowa małych firm (lista płac, umowy o pracę itp.), sporządzanie deklaracji ZUS.Przygotowywanie i veryfikacja dokumentów księgowych. Bardzo dobra organizacja pracy , dokładność, punktualność, odpowiedzialność, komunikatywność i umiejętnośc pracy w zespole. Chęć nauki i rozwijania się.
kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Częstochowa (śląskie)

SPAWACZ MAG - od 3 200 PLN

Cięcie i przygotowanie materiałów do spawania. Spawanie konstrukcji stalowych. Czyszczenie po spawaniu. Umowa na czas nieokreślony poprzedzona umową na 3-miesięczny okres próbny.
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Wrocław (dolnośląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK DROGOWY - od 1 850 PLN

łatanie dziur w drogach powiatowych
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Augustów (podlaskie)

INSPEKTOR - do 2 200 PLN

-obsługa urządzeń biurowych (centrala telefoniczna,maszyna frankująca itp.), -gospodarka drukami firmowymi,ulotkami,-przyjmowanie,kompletowanie i rozliczanie korespondencji wysyłanej oraz wpływającej,-segregowanie,rejestrowanie i przekazywanie korespondencji poszczególnym komórkom organizacyjnym,-dostarczanie do tłumaczenia i odbiór przetłumaczonych dokumentów oraz przekazanie ich do poszczególnych komórek organizacyjnych,-wykonywanie prac związanych z cięciem przekazów emerytalno-rentowych,-praca w systemach informatycznych,-prowadzenie spraw związanych z gospodarką samochodową,-prowadzenie samochodu służbowego,-załadunek i wyładunek materiałów biurowych i eksploatacyjnych moraz mebli dostarczonych do OR i wywożonych z OR
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Sprzedaż sadzonek i warzyw na "Zielonym Rynku".
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Tomaszów Lubelski (lubelskie)

ŚLUSARZ-OPERATOR MASZYN - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Kozy (śląskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

Przygotowywanie dań kuchni polskiej, pizzy, hot dogów, hamburgerów itp.
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Konin (wielkopolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY (UZUPEŁNIENIE MIEJSCA PRACY INTERWENCYJNEJ) - od 1 750 PLN

Wykonywanie prac ogólnobudowlanych oraz wykończeniowych
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Niedrzwica Kościelna (lubelskie)

MONTER KONSTRUKCJI BUDOWLANYCH - od 2 000 PLN

prace ogólnobudowlane ze szczególnym naciskiem na prace przy demontażu, renowacji i montażu konstrukcji stalowych, praca na terenie Polski
kontakt przez PUP - 2016-09-26 - Sosnowiec (śląskie)

237S - SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Radom (mazowieckie)

ZBROJARZ - od 2 800 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Warszawa (mazowieckie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - 997,4 PLN

Mechanik pojazdów samochodowych/ nabór na staż
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Świątniki (łódzkie)

PRACOWNIK PRODUKCJI ZWIERZĘCEJ - od 2 200 PLN

obsługa zwierząt hodowlanych (karmienie, dojenie), obsługa maszyn rolniczych, kierowanie ciągnikiem
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Piotrkosice (dolnośląskie)

SORTOWACZ JAJ - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Brudnice (mazowieckie)

TYNKARZ K/M - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY - do 1 850 PLN

Produkcja etykiet
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Katowice (śląskie)

MECHANIK WÓZKÓW WIDŁOWYCH - od 3 493,16 PLN

naprawa i konserwacja wózków widłowych
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Luboń (wielkopolskie)

ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

składanie i spawanie elementów metalowych
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Gwiździny (warmińsko-mazurskie)

GRAFIK KOMPUTEROWY DTP - od 1 850 PLN

Grafik komputerowy DTP
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Podzamek Golubski (kujawsko-pomorskie)

TECHNIK RTG - 997,4 PLN

wg wniosku
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Brzeg (opolskie)

PRACOWNIK KANCELARYJNY - 997,4 PLN

referent
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Suwałki (podlaskie)

TERAPEUTA - od 2 000 PLN

Opieka nad podopiecznymi, opieka podczas dowozu podopiecznych na zajęcia, uczestnictwo w treningach oraz zajęciach.
kontakt przez PUP - 2016-10-26 - Sowczyce (opolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż detaliczna w markecie odzieżowym
kontakt przez PUP - 2016-11-23 - Radzyń Podlaski (lubelskie)

CZYŚCICIEL POJAZDÓW - 997,4 PLN

WG HARMONOGRAMU
kontakt przez PUP - 2016-10-18 - Polkowice (dolnośląskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed