Praca ELEKTROMECHANIK Międzyrzec Podlaski Agencja Pracy Tymczasowej Personal System Serwice Robert Socha

Radzyńska 3, 21-560 Międzyrzec Podlaski, powiat: bialski, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:
obsługa i naprawa urządzeń elektrycznych różnego rodzaju - począwszy od sprzętów AGD, poprzez instalacje elektryczne, na zaawansowanych maszynach i urządzeniach specjalistycznych kończąc.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: trzy zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: + premia

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTROMECHANIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Międzyrzec Podlaski

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: bialski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Międzyrzec Podlaski

Zawód: elektromechanik*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 31.12.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Preferowane wykształcenie o specjalności elektromechanik, mile widziane doświadczenie zawodowe oraz umiejętności pozyskane w pracy na podobnym stanowisku.

Nazwa pracodawcy:
Agencja Pracy Tymczasowej Personal System Serwice Robert Socha

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej

Smugowa 1/11/9, 97-200 Tomaszów Mazowiecki, powiat: tomaszowski, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: tomaszowski

Gmina pracodawcy: Tomaszów Mazowiecki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tomaszów Mazowiecki

Ulica pracodawcy: Smugowa

Numer budynku pracodawcy: 1/11

Profil działalności pracodawcy:
Działalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromechanik*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 11.07.2016