Praca ELEKTROMECHANIK Lublin kontakt przez OHP

Miejsce pracy: Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:
Utrzymanie stanu prawidłowego maszyn, zapewnienie ciągłości produkcji, diagnozowanie, ocena i usuwanie przyczyny usterek technicznych, prowadzenie prac konserwacyjnych i remontowych.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: trzy zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 300 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy jest to praca tymczasowa?: 1

Nazwa stanowiska: ELEKTROMECHANIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lublin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Lublin

Zawód: elektromechanik*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 300 PLN

Data zakończenia pracy: 31.05.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, techniczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
SEP do 1kv (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 0, miesiące: 6

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Młodzieżowe Biuro Pracy Lublin

Graniczna 13/3, 20-010 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: m. Lublin

Gmina pracodawcy: Lublin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lublin

Ulica pracodawcy: Graniczna

Numer budynku pracodawcy: 13

Profil działalności pracodawcy: Agencja zatrudnienia

danePracodawcy_nrKraz: 12933840

Oferta zgłoszona przez: Młodzieżowe Biuro Pracy Lublin

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromechanik*