Praca ELEKTROMECHANIK Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: obsługa elektronarzędzi

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 100 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTROMECHANIK

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, mechaniczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
mile widziany ślusarz, umiejętność obsługi elektronarzędzi, mile widziany kurs z zasad obsługi narzędzi budowlanych

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 2 000 PLN

Kierowca samochodu dostawczego
kontakt przez PUP - 2017-04-18 - Węgrów (mazowieckie)

SEKRETARKA (PO WER) - 997,4 PLN

Bieżąca obsługa biura, przyjmowanie zamówień, wystawianie faktur, redagowanie pism.
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Brzesko (małopolskie)

ZASTĘPCA KIEROWNIKA RESTAURACJI UKRAIŃSKIEJ "HORTYCA" - od 1 850 PLN

Kierowanie pracą personelu restauracji, rozliczanie kasy po zakończeniu pracy, zaopatrzenie w produkty, ustalanie menu w oparciu o przepisy w językach ukraińskim i rosyjskim.
kontakt przez PUP - 2016-01-07 - Wrocław (dolnośląskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

praca i pomoc w kuchni
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Ruszajny (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY - 997,4 PLN

Telefoniczna obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-10-06 - Piła (wielkopolskie)

1484U - KUCHARZ - od 2 000 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Radom (mazowieckie)

MONTER KONSTRUKCJI BUDOWLANYCH - od 1 500 PLN

montaż konstrukcji
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Serock (mazowieckie)

PAKOWACZ - do 11,5 PLN

Pakowanie art. spożywczych do kartonów, segregowanie i sortowanie wadliwych produktów, etykietowanie, przygotowanie produktów do wysyłki
kontakt przez PUP - 2015-11-23 - Chorzów (śląskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY - od 1 850 PLN

obsługa biuraobsługa urządzeń biurowychprzygotowywanie dokumentów
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Rydzyna (wielkopolskie)

PRACOWNIK ROLNO-SADOWNICZY - od 1 200 PLN

zbiory, pryskanie, koszenie, nawadnianie, przecinka sadu, malinpracownik bierze udział w sprzedaży owoców na rynki wschodnie, posługując się językiem ukraińskim i rosyjskim
kontakt przez PUP - 2016-09-12 - Wandalin (lubelskie)

PRACOWNIK PRALNI - 997,4 PLN

wg harmonogramu stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-28 - Kraków (małopolskie)

GLAZURNIK (J. UKRAIŃSKI) - od 2 513 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Lipno (kujawsko-pomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY ZAGRANICZNEJ - do 2 000 PLN

Sprzedaż towarow handlowych kontrahentom zagranicznym, wystawianie faktur, korespondencja handlowa.
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

JEŻDZIEC - od 1 850 PLN

praca przy hodowli koni
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Wapno (wielkopolskie)

KSIĘGOWY - od 2 000 PLN

prowadzenie dokumentacji księgowej
kontakt przez PUP - 2017-02-16 - Lipsko (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

- przygotowanie posiłków zaplanowanych w jadłospisie uwzględniając zasady przyrządzania potraw dietetycznych
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Kalinka (lubelskie)

REFERENT - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Białystok (podlaskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

realizowanie i koordynowanie działań w zakresie wsparcia sprzedaży, budowanie wizerunku firmy i marki rynku, projektowanie kampani sprzedażowych,i promocyjnych, pozyskiwanie nowych klientow do pracy
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Łopuszka Mała (podkarpackie)

OPIEKUNKA DOMOWA - od 1 850 PLN

prace w domu
kontakt przez PUP - 2016-01-07 - Sienno (mazowieckie)

Pozyskiwanie klientów
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Młodojewo-Parcele (wielkopolskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA- STAŻ - 997,4 PLN

KOMPLETOWANIE I WPINANIE DOKUMENTÓW DO AKT, OBSŁUGA KORESPONDENCJI PRZYCHODZĄCEJ I WYCHODZĄCEJ, ODBIERANIE TELEFONÓW, PRZYGOTOWYWANIE PISM I DECYZJI DO WYSYŁKI, TERMINOWE ORAZ PRAWIDŁOWE PROWADZENIE METRYCZKI SPRAW, PRZYGOTOWYWANIE DOKUMENTÓW DO ARCHIWIZACJI ZGODNIE Z JRWA, INNE CZYNNOŚCI ZLECONE PRZEZ KIEROWNIKA DZIAŁU, OPIEKUNA
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Kędzierzyn-Koźle (opolskie)

OBSŁUGA KLIENTA/MENAGER - od 1 850 PLN

Obsługa klienta w gastronomii.
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Murowana Goślina (wielkopolskie)

INŻYNIER - od 2 100 PLN

Nadzór nad pracami podwykonawców i sił własnych, sporządzanie przedmiarów i obmiarów robót. Rozliczanie robót w podwykonawstwie i siłach własnych. Sporządzanie i archiwizowanie dokumentacji kontraktowej. Udział w procesie oferowania i kosztorysowania. Kontakt z międzynarodowymi kontrahentami. Rozpatrywanie zażaleń i skarg otrzymanych od klientów.
kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Nowa Wieś (śląskie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNO- MAGAZYNOWY - od 13 PLN

Obsługa wtryskarek, kompletacja towaru, kontrola jakości małych elementów z plastiku.
kontakt przez PUP - 2017-02-09 - Rąbień (łódzkie)

LIDER ZESPOŁU INŻYNIERII OPROGRAMOWANIA - od 11 000 PLN

Nadzorowanie, zarzadzanie i przeprowadzanie procesu Scrum, planowanie i śledzenie codzienne zadań i czynności, raportowanie bezpośrednio do zarządu, szeroko pojęta współpraca z zewnętrznymi i wewnętrznymi klientami, wdrażanie wymagania związanego z systemem zarządania jakością, kierowanie zespołem przy wykorzystaniu metodologii Scrum, dostarczanie asysty technicznej dla pozostałych członków zespołu, którym wyznaczane są cele i zadania, zarządzanie komunikacją z klientem, dbanie o zgodność założeń projektu z dostarczonym produktem oraz zgodność z wymaganiami klienta
kontakt przez PUP - 2017-04-04 - Kraków (małopolskie)

236S HIGIENISTKA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Radom (mazowieckie)

CIEŚLA-DEKARZ - od 1 850 PLN

zgodnie z charakterytstyką pracy
kontakt przez PUP - 2016-08-22 - Pleszew (wielkopolskie)

PRACOWNIK PRALNI CHEMICZNEJ - od 1 850 PLN

Obsługa pralni chemicznej, usługi krawieckie.
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Kalisz (wielkopolskie)