Praca ELEKTROMECHANIK Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: obsługa elektronarzędzi

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 100 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTROMECHANIK

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, mechaniczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
mile widziany ślusarz, umiejętność obsługi elektronarzędzi, mile widziany kurs z zasad obsługi narzędzi budowlanych

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

POMOC KUCHENNA - od 2 000 PLN

pomoc przy przygotowywaniu posiłków i sprzątaniu po nich
kontakt przez PUP - 2017-04-13 - Kraków (małopolskie)

MAGAZYNIER (REFUNDACJA CZĘŚCI KOSZTÓW ZATRUDNIENIA DLA OSÓB DO 30 ROKU ŻYCIA) - od 2 000 PLN

- porcjowanie ciast, ważenie, pakowanie,- przygotowywanie towaru do wysyłki,- dbanie o estetykę stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2016-12-30 - Libusza (małopolskie)

ROBOTNIK LEŚNY - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Sieraków (wielkopolskie)

KELNER - od 1 850 PLN

Obsługa klientów kKarczmy
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Szaflary (małopolskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - od 1 850 PLN

prace interwencyjne
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Białogard (zachodniopomorskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

zgodnie z programem
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Puławy (lubelskie)

MURARZ - od 2 000 PLN

kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Lipno (kujawsko-pomorskie)

POKOJOWA - 997,4 PLN

jak w programie stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Przemyśl (podkarpackie)

ZBROJARZ - do 2 000 PLN

Wykształcenie min. zawodowe; roczne doświadczenie; znajomość rysunku technicznego; umiejętność spawania - metoda MAG 135; zakres obowiązków: wykonywanie czynności przy produkcji elementów (konstrukcji) zbrojarskich; przyg. zbrojeń, obróbka wykańczająca gotowych elementów; kontrola jakości; dwie zmiany; miejsce pracy: Gliwice;
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Gliwice (śląskie)

ZBROJARZ K/M - od 1 850 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Warszawa (mazowieckie)

ROBOTNIK PLACOWY - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Wielgie (kujawsko-pomorskie)

OPERATOR PRASY - od 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

wykonywanie prac budowlano-wykończeniowych
kontakt przez PUP - 2016-08-22 - Goleszów (śląskie)

FRYZJER - do 1 850 PLN

Strzyżenie damskie, męskie, modelowanie, stylizacja wlosów, fryzury okolicznościowe, farbowanie, baleyage. Umowa o pracę na czas określony. Praca na dwie zmiany: 8-16; 18-21. Miejsce pracy: Wroclaw centrum Handkowe: Pasaż, Magnolia. Oferta dostępn w sali H
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Wrocław (dolnośląskie)

SPRZĄTACZKA PRZEMYSŁOWA - od 10 PLN

CZYSZCZENIE POWIERZCHNI ELEWACJI, CZYSZCZENIE POWIERZCHNI BIUROWYCH, UTRZYMANIE ZAPLECZA SOCJALNEGO BUDÓW; WYMAGANIA:WYKSZTAŁCENIE PODSTAWOWE, UMIEJETNOŚC OBSŁUGI MASZYN CZYSZCZĄCYCH, PRACA NA RUSZTOWANIU, BADANIA WYSOKOSCIOWE POW. 3 M, MIN. 5 LAT DOŚWIADCZENIA ZAWODOWEGOWYMAGANIA:WYKSZTAŁCENIE PODSTAWOWE, 5 LAT DOŚWIADCZENIA W ZAWODZIE, UMIEJĘTNOŚĆ OBSŁUGI MASZYN CZYSZCZĄCYCH, PRACA NA WYSOKOŚCI POWYZEJ 3 METRÓW,
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Szczecin (zachodniopomorskie)

PAKOWACZ RĘCZNY - od 1 200 PLN

Utrzymanie w czystości stanowiska pracy, sprawdzanie i pakowanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-10-20 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

OPERATOR URZĄDZEŃ DO PRODUKCJI CHEMII GOSPODARCZEJ - od 2 000 PLN

Obsługa maszyn i urządzeń do produkcji chemii gospdoarczej. Pakowanie ryrobów w opakowania zbiorcze
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Kuśnie (łódzkie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Obsługa klienta, sprzedaż towarów, pomoc przy przyjmowaniu towaru, pomoc przy składaniu rowerów, pomoc w serwisowaniu i naprawach gwarancyjnych.
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Zamość (lubelskie)

zgodnie z zawodem
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Szczytno (warmińsko-mazurskie)

REFERENT DS. KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

Przyjmowanie i wstępne sprawdzanie dowodów z dokumentami dołączonymi do raportów osób materialnie odpowiedzialnych, uzgadnianie sald, wyjaśnianie, likwidowanie niezgodnośći oraz różnic pomiędzy obliczeniami placówek a dowodami dostaw, rozliczanie inwentaryzacji, sporządzanie rejestru zakupów towarów i usług. Wymagania: wykształcenie średnie ekonomiczne, podstawowa znajomość obsługi komputera.
kontakt przez PUP - 2017-05-05 - Wejherowo (pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa klientów, przyjęcia towarów, dbanie o estetyke.
kontakt przez PUP - 2016-08-16 - Nowy Tomyśl (wielkopolskie)

OBSŁUGA KLIENTA, METKOWANIE, CENOWANIE, WYKŁADANIE TOWARU
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Rumia (pomorskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ DO PRZETWÓRSTWA OWOCOWO-WARZYWNEGO - od 1 850 PLN

Operator urządzeń do przetwórstwa owocowo-warzywnego
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Warszawa (mazowieckie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI + ST PO WER - 997,4 PLN

- Wykonywanie podstawowych czynności księgowych wspomagajacych pracę wykwalifikowanego księgowego, zgodnie z przepisami prawa rachunkowego i podatkowego oraz wewnętrznymi procedurami obowiązującymi w firmie ACOSYS w tym;- Segregowanie dokumentów pod względem ich rodzaju,- Sprawdzanie dokumentów pod względem formalno-rachunkowym,- Przygotowywanie dokumentów do zapłaty za dostawy i usługi wynikające z zatwierdzonych dowodów księgowych,- Sprawdzanie zapisów kont rozrachunkowych oraz uzgadnianie sald z dostawcami i odbiorcami,- Wprowadzanie do systemu finansowo-księgowego zadekretowanych dokumentów,- Kompletowanie dowodów księgowych stanowiących podstawę wystawiania dokumentów korygujących,- Przygotowywanie korespondnecji z kontrahentami, urzędami i bankami,- Archiwizowanie dowodów księgowych.
kontakt przez PUP - 2017-05-16 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 2 000 PLN

Konserwacja rowów i rzek melioracyjnych, domulanie ręczne, koszenie ręczne, grabienie, układanie kiszko faszynowej
kontakt przez PUP - 2017-03-16 - Borzym (zachodniopomorskie)

ASYSTENT KIEROWNIKA SERWISU SAMOCHODOWEGO - 997,4 PLN

zapoznanie się z programem finasowo-magazynowym, zapoznanie się z programem kosztorysowym napraw powypadkowych, prowadzenie gospodarki magazynowej, prowadzenie negocjacji z klientami: wystawianie faktur, pomoc w sporządzaniu kosztorysów napraw aut
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Wola Łącka (mazowieckie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

Prace budowlane, szpachlowanie, elewacje, ocieplanie budynków
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Czułówek (małopolskie)

KASJER- SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

obsługa klientów, obrót pieniędzmi, rozliczanie pieniędzy, zamawianie towarów w języku chińskim, składanie raportów, wykonywanie prac zleconych przez zarząd, zastępowanie innych pracowników w razie ich choroby lub nieobecności
kontakt przez PUP - 2017-01-31 - Wólka Kosowska (mazowieckie)