Praca ELEKTROMECHANIK Gronowo Górne BIG Zakład Pracy Chronionej Marian Groblewski Spółka Komandytowa

Opalowa 25, 82-310 Gronowo Górne, powiat: elbląski, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:
kandydat będzie pracował jako pomocnik operatora wytłaczarki oraz będzie zajmował się naprawą maszyn,I umowa zlecenie, następnie umowa o pracę, wynagrodzenie do uzgodnienia

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Nazwa stanowiska: ELEKTROMECHANIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gronowo Górne

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: elbląski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Elbląg

Zawód: elektromechanik*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: wymagane doświadczenie

Nazwa pracodawcy:
BIG Zakład Pracy Chronionej Marian Groblewski Spółka Komandytowa

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
kontakt osobisty lub telefoniczny, tel. 55 233 30 45

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: elbląski

Gmina pracodawcy: Elbląg

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gronowo Górne

Ulica pracodawcy: Opalowa

Numer budynku pracodawcy: 25

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromechanik*