Praca ELEKTROMECHANIK Darłowo ARENA Piotr Stroński

Stanowisko: ELEKTROMECHANIK

Wynagrodzenie: od 2 000 PLN

Zakres obowiązków: zgodnie ze stanowiskiem

Data publikacji: 2016-03-08

Lokalizacja: Darłowo (zachodniopomorskie)

Pracodawca: ARENA Piotr Stroński

Sportowa 9, 76-150 Darłowo, powiat: sławieński, woj: zachodniopomorskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ELEKTROMECHANIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Darłowo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: sławieński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Darłowo

Zawód: elektromechanik*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: ARENA Piotr Stroński

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: sławieński

Gmina pracodawcy: Darłowo

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Darłowo

Ulica pracodawcy: Sportowa

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromechanik*