Praca ELEKTROMONTER Baby kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Baby, powiat: piotrkowski, woj: łódzkie

Zakres obowiązków: wykonywanie nowych instalacji elektrycznych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 900 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ELEKTROMONTER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Baby

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: piotrkowski

Zawód: elektromonter (elektryk) zakładowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 900 PLN

wymagania_wymaganiaDodatkowe_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: mile widziane uprawnienia SEP do 1 kv

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Dmowskiego 27, 97-300 Piotrków Trybunalski, powiat: m. Piotrków Trybunalski, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: m. Piotrków Trybunalski

Gmina pracodawcy: Piotrków Trybunalski

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Piotrków Trybunalski

Ulica pracodawcy: Dmowskiego

Numer budynku pracodawcy: 27

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromonter (elektryk) zakładowy