Praca ELEKTROMECHANIK Chrzypsko Wielkie kontakt przez PUP

Stanowisko: ELEKTROMECHANIK

Wynagrodzenie: od 925 PLN

Zakres obowiązków: - naprawa silników- naprawa urządzeń elektromechanicznych- naprawa elektronarzędzi

Data publikacji: 2016-04-26

Lokalizacja: Chrzypsko Wielkie (wielkopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Chrzypsko Wielkie, powiat: międzychodzki, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
- naprawa silników- naprawa urządzeń elektromechanicznych- naprawa elektronarzędzi

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 925 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTROMECHANIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Chrzypsko Wielkie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: międzychodzki

Zawód: elektromechanik*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 925 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Elektryk*

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Doświadczenie zawodowe: naprawa urządzeń elektomechanicznych

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Międzychodzie

17 Stycznia 143, 64-400 Międzychód, powiat: międzychodzki, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: międzychodzki

Gmina pracodawcy: Międzychód

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Międzychód

Ulica pracodawcy: 17 Stycznia

Numer budynku pracodawcy: 143

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Międzychodzie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromechanik*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 26.04.2016