Praca EKSPOZYTOR TOWARÓW (MERCHANDISER) Ustroń TESCO Polska sp z o.o Warszawa

Stanowisko: EKSPOZYTOR TOWARÓW (MERCHANDISER)

Wynagrodzenie: od 2 170 PLN

Zakres obowiązków: zapewnienie zgodności cenowej

Data publikacji: 2016-09-19

Lokalizacja: Ustroń (śląskie)

Pracodawca: TESCO Polska sp z o.o Warszawa

Cieszyńska 32, 43-450 Ustroń, powiat: cieszyński, woj: śląskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: ruch ciągły

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 170 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: praca wg grafiku pon.-niedz. 6-23

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: EKSPOZYTOR TOWARÓW (MERCHANDISER)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ustroń

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: cieszyński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Ustroń

Zawód: ekspozytor towarów (merchandiser)

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 170 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Nazwa pracodawcy: TESCO Polska sp z o.o Warszawa

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

Kapelanka 56, 30-347 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: C.V.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: m. Kraków

Gmina pracodawcy: Kraków

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kraków

Ulica pracodawcy: Kapelanka

Numer budynku pracodawcy: 56

Profil działalności pracodawcy:
Handel detaliczny, pozostała sprzedaż detaliczna żywności, napojów i wyrobów tytoniowych, przemysłwych.

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

Zawód wykonywany przez pracownika: ekspozytor towarów (merchandiser)

Podobne oferty pracy

DORADCA KLIENTA - od 3 000 PLN

Wyszukiwanie potencjalnych klientów kancelarii. Docieranie do osób poszkodowanych, ofiar wypadków komunikacyjnych, w pracy, poślizgnięć, potknięć, w rolnictwie, błędów lekarskich, a także do osób które utraciły kogoś bliskiego w wyniku wypadku. Kontakt z klientami kancelarii. Zawieranie umów z klientami i kompletowanie dokumentów. Jeśli chcesz: Pracować w czołowej kancelarii prawnej zajmującej się od 2005 roku profesjonalną pomocą w uzyskiwaniu najwyższych odszkodowań poszkodowanym w wypadkach a do tego pracować z ekspertami z dwunastoletnim doświadczeniem w dziedzinie odszkodowań, zdobyć cenne doświadczenie zawodowe, mieć stałą pracę, która gwarantuje satysfakcję i atrakcyjne zarobki, to ta praca jest dla ciebie.
Kancelaria Odszkodowawcza Pro Juris - 2017-04-19 - Cieszyn (śląskie)

MALARZ-LAKIERNIK KONSTRUKCJI I WYROBÓW METALOWYCH - od 3 500 PLN

umiejętność nakładania farby, wytrawianie blach
PPH TEKLA Krzysztof Tekla - 2016-09-02 - Strumień (śląskie)

POMOC KUCHENNA - od 2 000 PLN

prace pomocnicze w kuchni
ŚLĄSKIE CENTRUM REHABILITACJI I PREWENCJI - 2017-07-10 - Ustroń (śląskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

staż w kancelarii więzieniaobsługa urządzeń biurowychprzygotowywanie akt i pism procesowych
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Cieszyn (śląskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

staż u komornika
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Cieszyn (śląskie)

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA - od 178 PLN

nauczyciel przedszkola bz nauczaniem języka angielskiego
kontakt przez PUP - 2017-07-26 - Harbutowice (śląskie)

MONTER/KA - od 1 850 PLN

montaż elementów wyposażenia samochodów
kontakt przez OHP - 2016-04-21 - Ustroń (śląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 000 PLN

murowanie, robienie zaprawy, donoszenie materiałów, montowanie ścianek, usuwanie starej nawierzchni, układanie cegieł
kontakt przez PUP - 2017-04-07 - Istebna (śląskie)

EKSPOZYTOR TOWARÓW (MERCHANDISER) - 997,4 PLN

praca związana z w/w stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-09-22 - Strzelno (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 2 200 PLN

przygotowanie i sprzedaż towarów , obsługa kasy fiskalnej, utzrymanie czystości
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Wisła (śląskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

pomoc w obsłudze centrali telefonicznej, obsługa urządzeń biurowych, wysyłanie korespondencji, rozdzielanie zwrotek, pism
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Cieszyn (śląskie)

KOSMETYCZKA - 997,4 PLN

staż w ośrodku rehabilitacji leczniczej
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Istebna (śląskie)

POKOJOWA - od 1 200 PLN

sprzątanie pokojów i pomieszczeń hotelowych
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Ustroń (śląskie)

KIEROWCA KATEGORII C - od 1 850 PLN

rozwożenie towaru do klienta, przygotowanie i wyładunek towaru
KOSTA Sp. z o.o. Ustroń - 2016-04-21 - Ustroń (śląskie)

KASJER/POMOC KUCHENNA - 2 000 - 3 000 PLN

obsługa klienta, przygotowywanie dań typu Fast Food, sałatek itp
Star Kebap Pizza IĆKIN MEHMET - 2016-08-26 - Skoczów (śląskie)

POMOC KUCHENNA - 2 000 - 2 300 PLN

PRZEDSIĘBIORSTWO UZDROWISKOWE "USTROŃ" SPÓŁKA AKCYJNA - 2016-09-05 - Ustroń (śląskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ DO KONFEKCJONOWANIA HERBATY - od 1 850 PLN

mieszanie herbat zgodnie z recepturą
MOKATE S.A. - 2016-09-15 - Ustroń (śląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

wykonywanie prac budowlanych
kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Wisła (śląskie)

FIZJOTERAPEUTA - od 2 000 PLN

prowadzenie rehabilitacji osób niepełnosprawnych, nauka chodzenia osób dorosłych oraz dzieci
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Dębowiec (śląskie)

KONSERWATOR - od 925 PLN

dokonywanie napraw i bieżących prac naprawdzych i remontowych
Szkoła Podstawowa nr 2 w Cieszynie - 2016-10-10 - Cieszyn (śląskie)

KSIĘGOWY - od 2 000 PLN

prowadzenie księgowości w Centrum Usług Wspólnych, obsługa programu Vulcan Optivum
Centrum Usług Wspólnych w Goleszowie - 2016-09-28 - Goleszów (śląskie)

obowiązki wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-23 - Cieszyn (śląskie)

WYDAWCA POSIŁKÓW / BUFETOWY - od 2 000 PLN

wydawanie potraw w restauracji
kontakt przez PUP - 2017-06-14 - Wisła (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż towaruobsługa kasy fiskalnejekspozycja towaru
LUMPEX Piotr Crząścik - 2016-04-18 - Ustroń (śląskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 1 850 PLN

wprowadzanie dokumentów do programu księgowego handel Symfonia, przyjmowanie towaru, przyjmowanie towaru, , przygotowanie pism do wysłania pocztą
Z+M Service Spółka z o.o. - 2016-04-13 - Cieszyn (śląskie)

KELNER - 997,4 PLN

nakrywanie sali, przygotawanie nopoi zimnych i gorących, podawanie do stołu
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Cieszyn (śląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

wykonywanie prac ogólnobudowlanych, powierzonym sprzętem
kontakt przez PUP - 2017-05-22 - Strumień (śląskie)

MONTER OBRABIAREK - 2 000 - 5 000 PLN

obsługa i programowanie obrabiarek CNC
Fabryka Automatyki Chłodniczej "FACH" S.A. - 2016-02-18 - Cieszyn (śląskie)

Wybierz miejscowość