Praca DŹWIGOWY Kartoszyno VISTAL EKO Sp. z o.o.

Miejsce pracy:
Leśna 6, 84-110 Kartoszyno, powiat: pucki, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
Kierowanie dźwigiem samojezdnym. Pracodawca oferuje poczatkowo umowę zlecenie, docelowo umowa o pracę. Wynagrodzenie do uzgodnienia w zalezności od kwalifikacji i doświadczenia kandydata. Wymagania: doświadczenie jako dźwigowy, umiejętności adekwatne do zawodu - dźwigowy, prawo jazdy kat. C.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

Nazwa stanowiska: DŹWIGOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kartoszyno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: pucki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Krokowa

Zawód: dźwigowy (windziarz)

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. C

Nazwa pracodawcy: VISTAL EKO Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV, forma kontaktu z pracodawcą: telefonicznie lub osobiście w godz. 8-15

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 8-15

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: pucki

Gmina pracodawcy: Krokowa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kartoszyno

Ulica pracodawcy: Leśna

Numer budynku pracodawcy: 6

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie

Zawód wykonywany przez pracownika: dźwigowy (windziarz)