Praca DYSPOZYTOR TRANSPORTU SAMOCHODOWEGO Długi Borek SARIA POLSKA Sp. z o.o. ODDZIAŁ W DŁUGIM BORKU

Stanowisko: DYSPOZYTOR TRANSPORTU SAMOCHODOWEGO

Wynagrodzenie: od 2 600 PLN

Zakres obowiązków: Planowanie i rozliczanie tras, rozliczanie czasu pracy kierowców, kontrola efektywności, zarządzanie naprawami pojazdów.

Data publikacji: 2016-07-08

Lokalizacja: Długi Borek (warmińsko-mazurskie)

Pracodawca: SARIA POLSKA Sp. z o.o. ODDZIAŁ W DŁUGIM BORKU

12-140 Długi Borek 1, powiat: szczycieński, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:
Planowanie i rozliczanie tras, rozliczanie czasu pracy kierowców, kontrola efektywności, zarządzanie naprawami pojazdów.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 600 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DYSPOZYTOR TRANSPORTU SAMOCHODOWEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Długi Borek

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: szczycieński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Świętajno

Czy jest to praca stała?: 1

Zawód: dyspozytor transportu samochodowego

Dokładniejszy opis oferty pracy: praca stała

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 600 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Nazwa pracodawcy: SARIA POLSKA Sp. z o.o. ODDZIAŁ W DŁUGIM BORKU

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie

Wincentego Pola 4, 12-100 Szczytno, powiat: szczycieński, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z urzędu

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: szczycieński

Gmina pracodawcy: Szczytno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Szczytno

Ulica pracodawcy: Wincentego Pola

Numer budynku pracodawcy: 4

Nazwisko osoby zgłaszającej: Tomasz Krajewski

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie

Zawód wykonywany przez pracownika: dyspozytor transportu samochodowego