Praca DYSPOZYTOR TRANSPORTU SAMOCHODOWEGO Bojszowy PPI Chrobok S.A

Stanowisko: DYSPOZYTOR TRANSPORTU SAMOCHODOWEGO

Wynagrodzenie: od 4 000 PLN

Zakres obowiązków: nadzór nad flotą samochodów firmowych, kontrola czasu pracy kierowcy, nadzór nad dokumentacją transportowo-logistyczną

Data publikacji: 2016-09-15

Lokalizacja: Bojszowy (śląskie)

Pracodawca: PPI Chrobok S.A

Miejsce pracy:
43-220 Bojszowy, powiat: bieruńsko-lędziński, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
nadzór nad flotą samochodów firmowych, kontrola czasu pracy kierowcy, nadzór nad dokumentacją transportowo-logistyczną

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 4 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DYSPOZYTOR TRANSPORTU SAMOCHODOWEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bojszowy

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: bieruńsko-lędziński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Bojszowy

Zawód: dyspozytor transportu samochodowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 4 000 PLN

Data zakończenia pracy: 15.12.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie średnie, prawo jazdy kat B, 2 letnie doświadczenie zawodowe, znajomość obsługi urządzeń biurowych, dyspozycyjność

Nazwa pracodawcy: PPI Chrobok S.A

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv - życiorys zawodowy

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: 662 062 387, Godziny : 7-15

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: bieruńsko-lędziński

Gmina pracodawcy: Bojszowy

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bojszowy

Profil działalności pracodawcy: Specjalistyczne prace budowlane

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Zawód wykonywany przez pracownika: dyspozytor transportu samochodowego