Praca DYSPOZYTOR R99/3643-1313/16 Włocławek SKŁAD MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH TOMBUD IWONA SZANOWSKA

Stanowisko: DYSPOZYTOR R99/3643-1313/16

Wynagrodzenie: od 4 500 PLN

Zakres obowiązków: prowadzenie aut ciężarowych na terenie kraju

Data publikacji: 2016-09-22

Lokalizacja: Włocławek (kujawsko-pomorskie)

Pracodawca: SKŁAD MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH TOMBUD IWONA SZANOWSKA

87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 4 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: DYSPOZYTOR R99/3643-1313/16

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Włocławek

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Włocławek

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Włocławek

Zawód: dyspozytor transportu samochodowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 4 500 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Dyspozytor transportu samochodowego (wymagany staż - lata: 3)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie min. średnie, doświadczenie min. 3 lata, miejsce pracy- Włocławek

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 3

Nazwa pracodawcy:
SKŁAD MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH TOMBUD IWONA SZANOWSKA

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku

87-732 Kaźmierzewo, powiat: włocławski, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: włocławski

Gmina pracodawcy: Lubanie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kaźmierzewo

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku

Zawód wykonywany przez pracownika: dyspozytor transportu samochodowego