Praca DYSPONENT DS. KIEROWCÓW/WYP. LUB DOP. ST PR UM NR 08/2016 Stare Polichno kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Stare Polichno, powiat: gorzowski, woj: lubuskie

Zakres obowiązków: zgodnie ze stanowiskiem

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska:
DYSPONENT DS. KIEROWCÓW/WYP. LUB DOP. ST PR UM NR 08/2016

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Stare Polichno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: gorzowski

Zawód: dyspozytor transportu samochodowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gorzowie Wielkopolskim

Walczaka 110, 66-400 Gorzów Wielkopolski, powiat: m. Gorzów Wielkopolski, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: m. Gorzów Wielkopolski

Gmina pracodawcy: Gorzów Wielkopolski

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gorzów Wielkopolski

Ulica pracodawcy: Walczaka

Numer budynku pracodawcy: 110

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gorzowie Wielkopolskim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: dyspozytor transportu samochodowego

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 24.02.2016

Podobne oferty pracy

MURARZ-TYNKARZ - 997,4 PLN

praca na budowie
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Łosice (mazowieckie)

ROBOTNIK BUDOWLANY/DOCIEPLENIOWIEC GIEŁDA PRACY W PUP LUBLIN - 1 960 - 2 500 PLN

Roboty przy docieplaniu budynków. Remonty dachowe oraz drobne prace budowlane, elektryczne.
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Ciecierzyn (lubelskie)

PRACOWNIK BUDOLWANY - od 1 850 PLN

Układanie glazury ściennej, płytkami cermicznymi, mozaiką szklaną, płytkami kamiennymi i z tworzyw sztucznych. Obróbka płytek, przycinanie, wycinanaie.
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Górna Grupa (kujawsko-pomorskie)

HYDRAULIK - 1 850 - 2 180 PLN

Prace remontowe w pustych gminnych lokalach mieszkalnych i użytkowych.
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Gdańsk (pomorskie)

SPRZĄTACZKA/POKOJOWA - 997,4 PLN

sprzątanie pomieszczeń hotelowych
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Nakło nad Notecią (kujawsko-pomorskie)

KONSTRUKTOR ODZIEŻY - 997,4 PLN

ZGODNIE Z WNIOSKIEM
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Złoty Stok (dolnośląskie)

POZOSTALI ADMINISTRATORZY SYSTEMÓW KOMPUTEROWYCH - od 2 000 PLN

kontrolowanie stanów magazynowych i zapewnienie płynności produkcji
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Rędziny (śląskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

prace gospodarcze
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Godkowo (warmińsko-mazurskie)

ASYSTENT PREZESA - od 2 000 PLN

kontakt z chińskimi dostawcami i odbiorcami, kompletowanie dokumentów, planowanie i rozliczanie, obsługa terminarza spotkań, tworzenie raportów
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

staż
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Oława (dolnośląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO POW. 3,5 TONY - od 2 000 PLN

Przewóz towarów na trasach międzynarodowych
kontakt przez PUP - 2016-10-11 - Mikołów (śląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK DROGOWY - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Łowicz (łódzkie)

SEKRETARKA DS. OBSŁUGI SEKRETARIATU WYDZIAŁÓW - 997,4 PLN

Wykonywanie prac administracyjno-biurowych oraz przygotowywanie i przekazywanie akt kontroli do archiwum zakładowego.
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 2 000 PLN

Obróbka i przygotowanie drewna do sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Chmielno (pomorskie)

PIEKARZ - od 1 850 PLN

Produkcja pieczywa
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Potaśnia (wielkopolskie)

KIEROWNIK DZIAŁU REZERWACJI - od 3 750 PLN

zapewnienieutrzymania wysokiej jakości świadczonych usług, monitorowanie oraz koordynowanie pracy działu, realizacja strategii marketingowej, zarządzanie i motywowanie podległego zespołu, podtrzymywanie i rozwijanie realizacji z partnerami biznesowymi
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Poznań (wielkopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY (Z) - do 2 000 PLN

Pozyskiwanie klientów, utrzymanie kontaktu z klientem, reprezentowanie firmy na rynku wschodnim
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Tarnów (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż w sklepie sieci ALTA (przyjmowanie i wykładanie towaru, udzielanie informacji o towarach, obsługa kasy fiskalnej, pakowanie towaru, pomoc klientom)
kontakt przez PUP - 2015-01-19 - Brzozów (podkarpackie)

PRACOWNIK FIZYCZNY- OBSŁUGA MASZYN DO KROJENIA MATERIAŁÓW W PRZEMYŚLE - od 1 750 PLN

Pracownik fizyczny- prace przy produkcji pokrowców samochodowych. 1. Wstawianie elementów do oparć foteli samochodowych.2. Obsługa maszyn do krojenia materiałow.Umowa zlecenie na okres 12 m-cy.Godziny pracy: 6-14/14-22 /dwie zmiany/.Wymagania: wykształcenie min. zawodowe, min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku. Umiejętność obsługi maszyn do krojenia materiałów-WARUNEK KONIECZNY.
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Łódź (łódzkie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - do 1 387,5 PLN

pomoc przy naprawie samochodów
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Bukowno (małopolskie)

BARMAN - od 1 850 PLN

obsługa imprez okolicznościowych, serwowanie napoi, sprzątanie sali i baru
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Strzelin (dolnośląskie)

SPEDYTOR - 997,4 PLN

międzynarodowy
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Wójcin (łódzkie)

SPRZĄTAJĄCA - od 250 PLN

sprzątanie pomieszczeń biurowych
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Osie (kujawsko-pomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 2 000 PLN

Pomoc w kuchni + obsługa baruMożliwość przyuczenia do zawodu.
kontakt przez PUP - 2016-10-24 - Mrągowo (warmińsko-mazurskie)

ANALITYK RYNKÓW ANGLOJĘZYCZNYCH - od 1 850 PLN

praca polegająca na kontakcie telefonicznym oraz mailowym z potencjalnymi klientami, przeprowadzanie analiz rynkowych
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Poznań (wielkopolskie)

KASJER - SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

kasjer - sprzedawcastaż w godz. 5.30-13.30, 13.30-21.30
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Tarnobrzeg (podkarpackie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 600 PLN

nawiązywanie kontaktów z klientami, oferowanie i promocja produktów, spotkania i szkolenia w centrach firmy (w języku chińskim), utrzymywanie relacji z klientami chińskojęzycznymi
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed