Praca DYREKTOR PIONU Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Przywódca zarządzający dużymi zespołami, sporządzanie wszystkich niezbędnych raportów, zarządzanie relacjami z klientem, odpowiedzialność za dostawę, aspekty finansowe i organizacyjne w ramach działu/rachunku (account), odpowiedzialność za kontrolę jakości i wydajności zespołów (tam gdzie ma zastosowanie), analiza i optymalizacja struktury klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: 15 000 - 22 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: wynagrodzenie zależne od doświadczenia

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DYREKTOR PIONU

Data zakończenia pracy: 27.07.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie wyższe: magisterskie lub doktorat, 5-6 lat doświadczenia w zarządzaniu średnimi i dużymi zespołami, znajomość baz danych, umiejętność tworzenia dokumentacji, budowania efektywnych zespołów, proaktywność, biegła znajomość j. angielskiego, biegła znajomość j. rosyjskiego w mowie

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie