Praca DYREKTOR - ASYSTENT PREZESA ZARZĄDU Stalowa Wola kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Stalowa Wola, powiat: stalowowolski, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków:
Wsparcie Prezesa Zarządu w realizacji zadań operacyjnych w tym projektu budowy Centrum Badań i Rozwoju Maszyn Budowlanych, przy współpracy z instytucjami Chińskimi, projektu uruchomienia w LiuGong Dressta Machinery produkcji chińskich modeli maszyn. Koordynacja współpracy Departamentu Technologicznego z Kwaterą Główną (HQ) LiuGong w Liuzhou w zakresie produkcji maszyn i projektów badawczo-rozwojowych. Wsparcie w zakresie koordynacji wspólpracy Departamentu HR z odpowiednimi służbami HR HQ, w tym we wdrożeniu narzędzi HR zgodnie z procedurami obowiązującymi w HQ.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 5 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DYREKTOR - ASYSTENT PREZESA ZARZĄDU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Stalowa Wola

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: stalowowolski

Zawód: asystent zarządu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 5 000 PLN

Data zakończenia pracy: 16.10.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagane wykształcenie wyższe, doświadczenie zawodowe we wspólpracy z przedsiębiorstwami chińskiej branży maszyn budowlanych, Znajomość chińskiej kultury korporacyjnej, zdolności zarządcze i umiejętności wspólpracy w środowisku wielokulturowym. Biegła znajomość j. chińskiego i j. angielskiego.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli

Dmowskiego 8, 37-450 Stalowa Wola, powiat: stalowowolski, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: stalowowolski

Gmina pracodawcy: Stalowa Wola

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Stalowa Wola

Adres strony pracodawcy: www.liugongpl.com

Ulica pracodawcy: Dmowskiego

Numer budynku pracodawcy: 8

Profil działalności pracodawcy:
Produkcja maszyn budowlanych LiuGong Machinery (Poland) Sp. z o.o.

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent zarządu