Praca DYREKTOR HANDLOWY Kietrz HBU Katolik Sp. z o.o.

Stanowisko: DYREKTOR HANDLOWY

Wynagrodzenie: 1 850 - 6 000 PLN

Zakres obowiązków: 3- letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym, umiejętności negocjacyjne, umiejętność strategicznego myślenia, odpowiedzialność, sumienność, skuteczność w działaniu oraz zaangażowanie. Mile widziana znajomość j. obcych (j. angielski, j. niemiecki, lub j. rosyjski)Prawo jazdy kat. "B"

Data publikacji: 2016-09-02

Lokalizacja: Kietrz (opolskie)

Pracodawca: HBU Katolik Sp. z o.o.

Raciborska 130, 48-130 Kietrz, powiat: głubczycki, woj: opolskie

Zakres obowiązków:
3- letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym, umiejętności negocjacyjne, umiejętność strategicznego myślenia, odpowiedzialność, sumienność, skuteczność w działaniu oraz zaangażowanie. Mile widziana znajomość j. obcych (j. angielski, j. niemiecki, lub j. rosyjski)Prawo jazdy kat. "B"

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: 1 850 - 6 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: DYREKTOR HANDLOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kietrz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: opolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: głubczycki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kietrz

Zawód: dyrektor handlowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 1 850 - 6 000 PLN

Nazwa pracodawcy: HBU Katolik Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: opolskie

Powiat pracodawcy: głubczycki

Gmina pracodawcy: Kietrz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kietrz

Ulica pracodawcy: Raciborska

Numer budynku pracodawcy: 130

Profil działalności pracodawcy:
Sprzedaż hurtowa zboża, nieprzetworzonego tytoniu, nasion i pasz dla zwierząt

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu

Zawód wykonywany przez pracownika: dyrektor handlowy