Praca DYREKTOR DZIAŁU JAKOŚCI Żory NIFCO KOREA POLAND Sp. z o.o.

Miejsce pracy:
Wygoda 8, 44-240 Żory, powiat: m. Żory, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
zarządanie działem jakości, koordynacja projektów dotyczących wdrażania nowych projektów w zakresie zapewnienia jakości, tworzenie wymogów jakościowych dla procesów oraz produktów, odpowiedzialność za przeprowadzanie audytów, raportowanie do siedziby spółki w Korei Południowej w języku koreańskim;

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 8 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DYREKTOR DZIAŁU JAKOŚCI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Żory

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Żory

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Żory

Zawód: specjalista kontroli jakości

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 8 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_1:
koreański, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie wyższe (mile widziane ekonomia, zarządzanie i marketing), doświadczenie min. 5 lat w międzynarodowej organizacji, biegła znajomość języka koreańskiego, biegła znajmość języka angielskiego

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 5

Nazwa pracodawcy: NIFCO KOREA POLAND Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żorach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv na e-mail

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Żory

Gmina pracodawcy: Żory

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Żory

Ulica pracodawcy: Wygoda

Numer budynku pracodawcy: 8

Profil działalności pracodawcy: produkcja części plastikowych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żorach

Zawód wykonywany przez pracownika: specjalista kontroli jakości