Praca DYREKTOR DS. ROZWOJU HANDLU RYNKÓW BLISKIEGO WSCHODU Jelenia Góra Khouri&Boreta Group Alina Boreta

Przesmyckiego 8, 58-560 Jelenia Góra, powiat: m. Jelenia Góra, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
prowadzenie stron www w języku arabskim, gotowość wyjazdów na Bliski wschód, negocjacje i przedstawienie ofert klientom

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska:
DYREKTOR DS. ROZWOJU HANDLU RYNKÓW BLISKIEGO WSCHODU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Jelenia Góra

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Jelenia Góra

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Jelenia Góra

Zawód: dyrektor do spraw informatyki / informacji

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, informatyczne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: arabski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_1: angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługa komputera

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
doświadczenie zawodowe: informatyka, handel, komunikatywność

Nazwa pracodawcy: Khouri&Boreta Group Alina Boreta

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: m. Jelenia Góra

Gmina pracodawcy: Jelenia Góra

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Jelenia Góra

Ulica pracodawcy: Przesmyckiego

Numer budynku pracodawcy: 8

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze

Zawód wykonywany przez pracownika: dyrektor do spraw informatyki / informacji