Praca DRUKARZ Płudy kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Płudy, powiat: łukowski, woj: lubelskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
zasprzmycie zestawów drukujących, klejenie matryc polmerowych na wałkach drukowych, przygotowywanie farb do druku-rozcieńczanie, mieszanie kolorów, zasprzężenie maszyny wałkami drukowymi: założenie wałków z matrycami na odpowiednich zestawach, zazębiene zestawów, ustawianie i zgranie nadruku, odczyt karty zlecenia, kontrola procesu druku

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: DRUKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Płudy

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: łukowski

Zawód: drukarz*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 3

Data zakończenia pracy: 16.12.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie średnie lub zawodowe, bardzo dobry wzrok, zmysł kolorystyczny

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Łukowie

Piłsudskiego 14, 21-400 Łuków, powiat: łukowski, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: nie dotyczy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: łukowski

Gmina pracodawcy: Łuków

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łuków

Ulica pracodawcy: Piłsudskiego

Numer budynku pracodawcy: 14

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łukowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: drukarz*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

wydawanie i przyjmowanie towarów na magazyn, obsługa systemu informartcznego związanego z prowadzeniem gospodarki magazynowej.
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Skopanie (podkarpackie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - od 925 PLN

Segregacja dokumentów, sprawdzanie dokumentów pod względem formalno-rachunkowym, wprowadzanie dokumentów do programu finansowo-księgowego, przygotowywanie korespondencji z kontrahentami i urzędami, sporządzanie zestawień w programie Excel.
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Sierakowice (pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

odbiór towaru po względem ilościowo - jakościowym, zgodnie z dokumentacją,wprowadzanie danych do kolektora danych,układanie towaru na regałach magazynowych i sklepowych, metkowanie
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Ropica Polska (małopolskie)

PRACOWNIK PORZĄDKOWY - od 11,6 PLN

prace porządkowe, segregowanie śmieci, sprzątanie biur, szatni, pomieszczeń sanitarnych, sprzątanie po remontach
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Jeziórko (mazowieckie)

PRACOWNIK DZIAŁU OBSŁUGI KLIENTA - od 1 850 PLN

wg zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Gniezno (wielkopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 973 PLN

Prowadzenie samochodu ciężarowego załadowywanie i rozładowywanie oraz nadzór nad załadunkiem i wyładunkiemtowaru. Teren kraju i Unii Europejskiej.
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Wrocław (dolnośląskie)

SPRZĄTACZKA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-01-31 - Krzyż Wielkopolski (wielkopolskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

Przyjmowanie i rozdział korespondencji, prowadzenie kalendarza spotkań, obsługa konferencji, obsługa sekretariatu. Obsługa klienta w punkcie kasowym, sporządzanie raportów kasowych, obsługa urządzeń biurowych. Oferta stażu skierowana do osób do 30 roku życia w ramach programu PO WER
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Brzesko (małopolskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Olkusz (małopolskie)

DOZORCA NOCNY - od 2 030 PLN

nadzór nad obiektem szkoly , opieka nad młodzieżą w intenacie w czasie ciszy nocnej
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Pasłęk (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA (50+) - od 1 850 PLN

sprzedaż artykułów spożywczych na kasach, odbiór towaru od dostawców, wykładanie towaru na regałach, sprzątanie stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Tarnów (małopolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 100 PLN

WZNOSZENIE I REMONTY BUDYNKÓW
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Radwanice (dolnośląskie)

Rejestrowanie, podział oraz wysyłka korespondencji.
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Kielce (świętokrzyskie)

POMOCNIK DRUKARZA/ POMOCNIK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

Mycie maszyn produkcyjnych oraz jej elementów, składanie i skręcanie po umyciu przygotowywanie pow do druku udział w akceptacji druku przez ukraińskiego klienta
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Ożarów Mazowiecki (mazowieckie)

PRACOWNIK DO SPRAW UBEZPIECZEŃ - od 1 850 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Kłobuck (śląskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

przyjmowanie i wykonywanie zamówień pożywienia
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Lipsko (mazowieckie)

STOLARZ-MONTAŻYSTA - od 1 850 PLN

PRACE NA STOLARNI I MONTAŻE OBRZEŻY NAGROBNYCH, ŁAWEK CMANTARNYCH;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE TECHNICZNE, OBSŁUGA MASZYN STOLARSKICH, ZDOLNOŚCI MANUALNE, PRECYZJA, CZYTANIE MAP, MILE WIDZIANE PRAWO JAZDY KAT.B, MIN. 2 LATA DOŚWIADCZENIA W ZAWODZIE
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Szczecin (zachodniopomorskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 1 850 PLN

przewóz mat. budowlanych na trasie Polska - UE
kontakt przez PUP - 2016-01-04 - Gorlice (małopolskie)

TELEMARKETER - od 2 100 PLN

Nawiązywanie kontaktów telefonicznych z klientami z Rosji, Ukrainy, Białorusi i krajów Unii Europejskiej w oparciu o bazę danych dostarczoną przez pracodawcę. Przedstawianie oferty firmy. Rozwijanie i aktualizowanie bazy klientów. Prowadzenie akcji mailingowych.
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Kraków (małopolskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - 997,4 PLN

Prace ogólnobudowlane
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Kołobrzeg (zachodniopomorskie)

ADMINISTRATOR DS. PLANÓW EMERYTALNYCH - od 3 300 PLN

- AKTUALIZOWNIE DANYCH W SYSTEMACH I PRZETWARZANIE ICH ZGODNIE Z PROCEDURAMI- RAPORTOWANIE BŁĘDÓW, UZGADANIANIE I ROZWIĄZYWANIE ZGŁASZANYCH PROBLEMÓW- PRZYGOTOWYWANIE RAPORTÓW I DOKUMENTACJI- WSPÓŁPRACA Z KLIENTEM ZAGRANICZNYM POPRZEZ TELEFON I KORESPONDENCJĘ EMAIL
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Kraków (małopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Pielęgnacja zieleni gminnej i prace porządkowe.
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Powidz (wielkopolskie)

1907U MECHANIK SAMOCHODOWY - od 2 100 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Mleczków (mazowieckie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 2 000 PLN

naprawa pojazdów samochodowych w zakresie mechaniki samochodowej; dodatkowo przeprowadzanie badań diagnostycznych pojazdów w przypadku posiadania uprawnień diagnosty, różne inne bieżące prace zlecane przez właściciela na zajmowanym stanowisku.
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Gostynin (mazowieckie)

ZAOPATRZENIOWIEC - od 950 PLN

zakup materiałów i wyrobów u indyjskich dostawców, wspomaganie pracy handlowców, odpowiedzialność za porządek w magazynie
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Mroków (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Skępe (kujawsko-pomorskie)

PRACZKA - od 1 850 PLN

- przyjmowanie pościeli, ręczników oraz odzieży osobistej pacjentów- pranie wstępne- obsługa pralnicy- segregacja czystej odzieży
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Czernichów (śląskie)

Pozostali pracownicy obsługi biurowej
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Choszczno (zachodniopomorskie)

HANDLOWIEC - od 2 000 PLN

Firma zajmuję się obsługa prawną firm arabskich założonych w Polsce. Znajomość języka wyamagana ze względu na kontakt z klientami posługującymi się językiem arabskim oraz pozyskiwanie nocyh kontrahentów.
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Łódź (łódzkie)