Praca DRUKARZ/MASZYNISTA OFFSETOWY/ PRACE DRUKARSKIE Tarnowo Podgórne OTTO WORK FORCE Solutions SP. Z O.O.

Wierzbowa 17/19, 62-080 Tarnowo Podgórne, powiat: poznański, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
obsługa maszyn drukarskich, istawianie linii produkcyjnej, prcae pomocnicze na produkckcji, prace porządkowe

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 15,5 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: nrutto/godz.

Nazwa stanowiska: DRUKARZ/MASZYNISTA OFFSETOWY/ PRACE DRUKARSKIE

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Tarnowo Podgórne

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: poznański

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Tarnowo Podgórne

Zawód: drukarz*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 15,5 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
dodatkowo: sumienność, rzetelność, dobra organizacja pracy, odpowoiedzialność, dyspozycyjność; mile widziana umiejętność obsługi maszyn rolowych hedsetowych manroland Lithoman III lub analogicznych; w przypadku innego wykształcenia niż kierunkowe, wymagane jest doświadczenie na analogicznycm stanowisku minimum 2 lata, mile widziane wykształcenie zawodowe poligraficzne

Nazwa pracodawcy: OTTO WORK FORCE Solutions SP. Z O.O.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

GŁOGOWSKA 51/3, 60-737 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, Termin: kontakt osobisty, Godziny : 9-15

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: m. Poznań

Gmina pracodawcy: Poznań

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Poznań

Ulica pracodawcy: GŁOGOWSKA

Numer budynku pracodawcy: 51

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Zawód wykonywany przez pracownika: drukarz*