Praca DRUKARZ Głogówek kontakt przez OHP

Miejsce pracy: Głogówek, powiat: prudnicki, woj: opolskie

Zakres obowiązków:
- Obsługa maszyn drukarskich,- kontrola jakości ,- kontrola zadruku (kolor i jakość)- przygotowanie surowców do produkcji ,

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: trzy zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 700 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
Klient na stanowisko Drukarza - osoba z doświadczeniem i znajomością obsługi rotograwiury może liczyć na pensję w wysokości od 2700 zł brutto + premia 1400 zł brutto. Jeżeli osoba jest nie paląca dodatkowo bony żywnościowe. Wymagania dodatkowe mile widziany j. niemiecki - pracodawca firma niemiecka.

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DRUKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Głogówek

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: opolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: prudnicki

Zawód: drukarz*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 700 PLN

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: umiejętność rozróżniania barw ( dobry wzrok)

wymagania_wymaganiaDodatkowe_jezyki_0: angielski, w mowie - słaby, w piśmie - słaby

wymagania_wymaganiaDodatkowe_jezyki_1: niemiecki, w mowie - słaby, w piśmie - słaby

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Punkt Pośrednictwa Pracy Głubczyce

Niepodległości 1, 48-100 Głubczyce, powiat: głubczycki, woj: opolskie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: opolskie

Powiat pracodawcy: głubczycki

Gmina pracodawcy: Głubczyce

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Głubczyce

Ulica pracodawcy: Niepodległości

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Punkt Pośrednictwa Pracy Głubczyce

Zawód wykonywany przez pracownika: drukarz*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 09.09.2016