Praca DROBIARZ/PAKOWACZ DROBIU WODNEGO Kępno kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kępno, powiat: kępiński, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
Umiejętność rozbiórki oraz porcjowania drobiu, pakowanie drobiu.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

Nazwa stanowiska: DROBIARZ/PAKOWACZ DROBIU WODNEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kępno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kępiński

Zawód: operator urządzeń do przetwórstwa drobiu

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Operator urządzeń do przetwórstwa drobiu (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 0, miesiące: 6

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kępnie

Kępno - Mianowice 2h, 63-600 Kępno, powiat: kępiński, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: brak

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: kępiński

Gmina pracodawcy: Kępno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kępno

Ulica pracodawcy: Kępno - Mianowice

Numer budynku pracodawcy: 2h

Profil działalności pracodawcy:
Bezpieczeństwo państwa, porządek i bezpieczeństwo publiczne

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kępnie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: operator urządzeń do przetwórstwa drobiu