Praca DOZORCA Trzebiatów SEMERLING SECURITY BIURO OCHRONY MIENIA MARCIN SEMERLING

-, 72-320 Trzebiatów, powiat: gryficki, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: DOZÓR OBIEKTÓW

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DOZORCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Trzebiatów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: gryficki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Trzebiatów

Zawód: dozorca

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Nazwa pracodawcy:
SEMERLING SECURITY BIURO OCHRONY MIENIA MARCIN SEMERLING

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gryficach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: gryficki

Gmina pracodawcy: Trzebiatów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Trzebiatów

Ulica pracodawcy: -

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gryficach

Zawód wykonywany przez pracownika: dozorca

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 25.11.2015

Podobne oferty pracy

DOZORCA - do 1 850 PLN

Dozór mienia zakładu pracy
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Gołdap (warmińsko-mazurskie)

DOZORCA - 997,4 PLN

szkolenie bhp, nadzór nad całym obiektem, zapobieganie uszkodzeniom lub zniszceniom mienia placówki, dokonywanie drobnych napraw sprzętów i urządzeń, zgłaszanie wszelkich usterek, utrzymanie czystości wokół obiektu
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

DOZORCA - 1 900 - 2 500 PLN

dozór i ochrona zakładu
Biuro Usługowo-Handlowe Beata Niebieszczańska - 2016-07-06 - Proszówka (dolnośląskie)

KIEROWCA C+E - od 5 500 PLN

Transport międzynarodowyWYNAGRODZENIE: 5500 zł NETTO
EURO-TRANSPORT TADEUSZ KRYSA GRYFICE - 2015-11-23 - Gryfice (zachodniopomorskie)

DOZORCA - od 1 750 PLN

Dozorca w Popęszycach
LESPIN Sp. z o.o. - 2015-12-03 - Popęszyce (lubuskie)

DOZORCA - od 1 850 PLN

odśnieżanie, grabienie liści
ADMAR MARIUSZ I RYSZARD CZWIERTNIA SPÓŁKA JAWNA - 2016-11-29 - Ruda Śląska (śląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY (REGIPSIARZ) - od 1 850 PLN

kładzenie regipsów
OZPU - 2016-06-21 - Gryfice (zachodniopomorskie)

DOZORCA - do 900 PLN

Doświadczenie zawodowe mile widziane; sprzątanie budynków z zasobów S.M. Śródmieście; 1/2 etatu; miejsce pracy Gliwice;
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA "ŚRÓDMIEŚCIE" - 2015-12-11 - Gliwice (śląskie)

SPRZĄTACZKA - od 600 PLN

SPRZĄTANIE KLATEK SCHODOWYCH
SPOŁDZIELNIA SOCJALNA ,,ZIELONE DRZWI" - 2015-12-30 - Gryfice (zachodniopomorskie)

DOZORCA - od 1 000 PLN

sprzątanie klatek schodowych i terenów zewnętrznych
J.D. ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY S .C . DOMKA JANINA , DOMKA JACEK - 2016-06-30 - Ruda Śląska (śląskie)

MASAŻYSTA - od 2 000 PLN

wykonywanie masażu, zabiegów spa (at) wellnessmozliwe także zatrudnienie na czas nieokreślony, godziny pracy do ustalenia
Sieć Handlowa Prince Ewelina Kaczorowska - 2016-06-24 - Pobierowo (zachodniopomorskie)

RECEPCJONISTA - 2 000 - 3 000 PLN

KOMPLEKSOWA OBŁSUGA GOŚCI HOTELOWYCH
KWR "LAGUNA" MRZEŻYNO- PPHU "BIRMEX"s.c. - M. ŁUSZKIEWICZ - 2016-03-08 - Mrzeżyno (zachodniopomorskie)

GOSPODARZ OBIEKTU - 1 800 - 2 000 PLN

prace administracyjno biurowe:- przyjmowanie gości- pobieranie opłat- prace konserwatorskie- prace gospodarcze
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Pogorzelica (zachodniopomorskie)

DOZORCA - do 3 500 PLN

Stróż na placu budowy.
FABRYKA MEBLI "BODZIO" - 2016-07-08 - Kędzierzyn-Koźle (opolskie)

KIEROWNIK MARKETU - od 3 500 PLN

DINO POLSKA SA - 2015-11-12 - Niechorze (zachodniopomorskie)

jw.
WATRA SPA sp. z o. o. - 2016-11-29 - Warszawa (mazowieckie)

PRZEWODNIK - od 1 850 PLN

OPROWADZANIE WYCIECZEKKONTAKT Z PANIĄ MAGDALENA GAŁAS - 506 007 - 861
PARK WIELORYBA - 2016-04-12 - Rewal (zachodniopomorskie)

DOZORCA - od 875 PLN

Opieka nad psami, pilnowanie placu, drobne prace porządkowe, praca co 2 noc
Firma Transportowa "Trzciński" Robert Trzciński - 2015-12-02 - Gryfino (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

OBSŁUGA KLIENTÓW, PRZYJMOWANIE TOWARÓW
SKLEP SPOŻYWCZO PRZEMYSŁOWY JAROSŁAW KUBIAK - 2016-07-07 - Gryfice (zachodniopomorskie)

Dozór nad zakładem, prace porządkowe.
EUROBUD CHAJEWSCY SPÓŁKA JAWNA - 2016-08-12 - Gdynia (pomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 3 000 PLN

j.w.
MICHAŁ ZAKRZEWSKI - 2016-05-11 - Niechorze (zachodniopomorskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed