Praca DOZORCA-STRÓŻ Jakusze TRANSWIL DANIEL WILCZYŃSKI

Miejsce pracy:
21-404 Jakusze 46, powiat: łukowski, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:
utrzymanie porządku na terenie firmy, ochrona obiektu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DOZORCA-STRÓŻ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Jakusze

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: łukowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Trzebieszów

Zawód: dozorca

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 19.04.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie min. podstawowe, staż pracy nie wymagany, aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Nazwa pracodawcy: TRANSWIL DANIEL WILCZYŃSKI

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Łukowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: niewymagane

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: łukowski

Gmina pracodawcy: Trzebieszów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Jakusze

Numer budynku pracodawcy: 46

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łukowie

Zawód wykonywany przez pracownika: dozorca

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 20.01.2016

Podobne oferty pracy

TOKARZ - od 2 500 PLN

obsługa tokarek skrawajcych, posługiwanie się dokumentacją techniczną, wykonywanie podstawowych obliczeń warsztatowych, dbanie o dobry stan techniczny obrabiarek
PROTECHNIKA G.Kowalczyk - 2016-05-17 - Łuków (lubelskie)

CIEŚLA SZALUNKOWY - od 2 500 PLN

montaż i demontaż szalunków systemowych oraz przygotowanie konstrukcji deskowań indywidualnych wykorzystywanych jako formy do nadawania kształtu przy wylewaniu betonu lub jako szablonu w robotach murarskich. Do jego zadań należy dobór rodzaju drewna, sposobu obróbki przy użyciu narzędzi, urządzeń i maszyn do prac ciesielskich
MEBLJAN Jan Piskorz - 2016-04-19 - Aleksandrówka (lubelskie)

SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU I HANDLU - 997,4 PLN

Szkolenie z zakresu bhp i ppoż; zapoznanie ze strukturą organizacyjną zakładu; kreatywne rozwiązywanie problemów, proponowanie i wdrażanie zmian, przygotowywanie planów marketingowych, realizacje strategi marketingowych,tworzenie strategi sprzedaży nowych asortymentów,monitorowanie i analiza rynku pracy pod katem potrzeb klientów,działań konkurencji,bierzących trendów marketingowych,przygotowywanie prezentacji, raportów, analiz marketingowych,wdrażanie narzędzi i programów wspierających sprzedaż,przygotowywanie materiałów promocyjnych,. Prowadzenie stron internetowych.Dbanie o efektywną komunikację projektów, koordynowanie informacji pomiędzy działaniami.
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Łuków (lubelskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

przewóz towarów w transporcie międzynarodowym
PRYMUS S.C. P. Miłkowski, W. Żurawski - 2016-03-09 - Łuków (lubelskie)

SPRZĄTACZ POJAZDÓW - od 1 850 PLN

sprzątacz pojazdów
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Łuków (lubelskie)

PLAKACIARZ,ULOTKARZ - od 1 850 PLN

rozwieszanie plakatów, roznoszenie ulotek
EVEREST FINANSE SPÓŁKA AKCYJNA - 2016-05-12 - Poznań (lubelskie)

KIEROWCA MECHANIK - od 2 000 PLN

sprawdzanie dokumentów z załadunku i rozładunku, kierowanie samochodem cięzarowym na trasach miedzynarodowym, pilnowanie towaru w czasie zaladunku i rozładunku, drobne naprawy w czasie jazdy
kontakt przez PUP - 2016-12-22 - Żdżary (lubelskie)

DORADCA FINANSOWY - 997,4 PLN

organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami, przepisami BHP, ergonomii, ochorny środowiska, ochrony ppoz, nawiązywanie kontaktu z klientem i analizowanie jego potrzeb finansowych, diagnozowanie wiedzy i doświadczenia klienta w zakresie planowania finansów, przygotowywanie porady finansowej dla danego klienta, przedstawianie klientowi idnywidualnego planu finansowego, sprzedaż produktów finansowych zgodnie z uprawnieniami , monitorowanie sytuacji na rynku finansowym, prowadzenie wymaganej dokumentacji finansowej, sporządzanie wewnętrznych raportów dotyczących kontaktów z klientami, przekazanych porad finansowych
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Adamów (lubelskie)

przewóz towarów w transporcie międzynarodowym, załadunek rozładunek towaru
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Łuków (lubelskie)

KOSMETYCZKA - od 1 850 PLN

wykonywanie zabiegów kosmetycznych, manikiur, pedikiur
MAŁGORZATA BARWIŃSKA SALON FRYZJERSKI EVOLUTION - 2016-08-17 - Łuków (lubelskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 307 PLN

transport towarów na trasie UE-RUS, kontrola procesu załadunku i rozładunku towarów, kontrola dokumentów transporowych
kontakt przez PUP - 2017-03-21 - Anonin (lubelskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

zapoznanie się z regulaminem pracy KPP w Łukowie, zapoznanie się ze strukturą organizacyjną KPP , poznanie przepisów prawnych dotyczących spraw pozostajacych w kompetencji komórki organzacyjnej -Wydziału Prewencji, zapoznanie się z pracą kancelaryjno- biurową z zakresu prowadzenia Sekretariatu Wydziału Prewencji, zapoznanie się z obiegiem dokumentów -dziennikiem podawczym, dziennikiem korespondencji jawnej , nauka prowadzenia rejestrów znajdujących się na stronie Wydziału Prewencji, nauka wysyłania , odbierania i ewidencjonowania telegramów, segregowanie dokumentów oraz przygotowywanie teczek i spisu archiwalnego do przekazania do Składnicy Akt KPP w Łukowie, doskonalenie umiejętności zdobytych podczas stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Łuków (lubelskie)

OBUWNIK SZWACZ - do 2 000 PLN

szycie cholewek na maszynach
AMULET Firma Obuwnicza Przemysław Wasilewski - 2017-01-10 - Łuków (lubelskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

Współpraca z klientami zagranicznymi krajowymi,przygotowywanie dokumentacji transpotowych(zlecenia transportowe i spedycyjne). Współpraca z organami administracji państwowej oraz służb celnych oraz Policji w Europie
kontakt przez PUP - 2016-11-25 - Łuków (lubelskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 1 850 PLN

obsługa urządzeń znajdujących się w biurze ( komputer, drukarka), nadzór nad dokumentami firmy oraz ich odpowiednie zabezpieczenie
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Krzywda (lubelskie)

WULKANIZATOR - od 1 850 PLN

naprawa ogumienia, wymiana opon
FPH RAMAR Gajowy Rafał - 2016-05-19 - Łuków (lubelskie)

TYNKARZ - od 950 PLN

tynkowanie ścian i wszystkie czynności z tym związane
AD-REM Artur Szponder - 2016-11-16 - Okrzeja (lubelskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - do 1 000 PLN

transport towarów w transporcie międzynarodowym
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Łuków (lubelskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Przeszkoolenie z zakresu BHP i PPOŻ. Zapoznanie z regulaminem pracy, przepisami prawa obowiązujacymi u Organizatora stażu,specyfiką pracy oraz asortymentem oferowanym przez sklep. Dbanie o wystrój sklepu i wystawy sklepowej. Utrzymywanie czystości na stanowisku pracy;przyjmowanie towarów i weryfikacja nizgodności na dokumentach.Zapoznanie sie z zakresem obsługi narzedzi sklepowych,zapoznanie sie z obsługa kasy fiskalnej. Informowanie klientów o trwajacych promocjach,przyjmowanie reklamacji. Przygotowywanie faktur ze sprzedaży towaru na potrzeby klienta.prowadzenie rejestru wystawionych faktur. Pobieranie od klienta nalezności. Dbanie o jakość obsługi klienta. Pakowanie towaru dla klienta.
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Podosie (lubelskie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - do 1 850 PLN

Obsługa klienta, obsługa stacji paliw, tankowanie, obsługa kasy fiskalnej, obsługa na placu
Sklep Artykuły Motoryzacyjne Metalowo-Przemysłowe w Stoczku - 2016-08-17 - Stoczek Łukowski (lubelskie)

KUCHARZ - od 2 000 PLN

przygotowywanie posiłków, organizacja imprez okolicznościowych, organizacja bieżacej produkcji gastronomicznej
JOKAS S.C. Marek Miłkowski Jolanta Miłkowska - 2016-07-05 - Łuków (lubelskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż art spożywczych i przemysłowych
Sklep spożywczo-przemysłowy Piotr Izdebski - 2016-10-28 - Karwów (lubelskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - do 2 010 PLN

przewóz towarów, załadunek, rozładunek, drobne baprawy samochcodu podczas przewozu towarów
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Żdżary (lubelskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - do 2 000 PLN

monitorowanie rynku w zakresie popytu na dany produkt i jego podaży, organizowanie sieci sprzedaży, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych z odbiorcami (klientami firmy), promowanie produktu, analizowanie efektywności prowadzonej działalności handlowej.
F. H. U. "PIOMAR AGRO-TECH" Morawski Piotr - 2016-06-02 - Gołaszyn (lubelskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 000 PLN

kontakt przez PUP - 2017-01-12 - Krzywda (lubelskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - 997,4 PLN

Zapoznanie z przepisami BHP i PPOŻ obowiazujacymi w zakładzie pracy;zapoznanie z oferta wytwórczą i usługową zakładu; zasady przyjmowania samochodu do zakładu; rozpoznawanie i wykwalifikowanie uszkodzeń, zasady kalkulacji kosztów; wykonywanie czynności obdługiwanych,naprawczych lub wytwórczych w charakterze pomocnika pracowanika zakładuy samochodowego; obsługa maszyn i urządzeń na stanowisku pracy; wykonywanie prostych czynności diagnostycznych w charakterze pomocnika disgnosty;porzadkowanie i utrzymywanie czystosci na stanowiska pracy, narzędzi i sprzętu. Zgłaszanie przełozonwmu zauważonych awarii i uszkodzeń w sprzęcie,urzadzeniach i pomieszczeniach warsztatowych.
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Łuków (lubelskie)

JELICIARZ - od 2 000 PLN

odwracanie, czyszczenie jelit
P.H.U "DUDA" Zenon Duda - 2016-10-31 - Trzebieszów (lubelskie)

SPECJALISTA BANKOWOŚCI - 997,4 PLN

zapoznanie z przepisami BHP i PPOŹ, zapoznania z profilem działania, obsługa sprzętu, zapozanie z regulaminem funkcjonowania rachunków bankowych, przyjmowanie wniosków o otwarcie rachunków, zapozanie z regulacjami dotyczącymi prowadzenia działalności kredytowej, zawieranie umów kredytowych, przyjmowanie spłat kredytowych, wypłata kredytów
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Krzywda (lubelskie)

SPEDYTOR - od 1 850 PLN

Realizacj zleceń transportowych
TRANS-CO Sp. Jawna M. Łukasik, J. Łukasik. - 2016-08-09 - Łuków (lubelskie)

ROZBIERACZ-WYKRAWACZ - od 1 850 PLN

praca przy liniach rozbioru, rozbiór i obróbka mięsa
Zakłady Mięsne Łmeat-Łuków S.A. - 2016-09-02 - Łuków (lubelskie)