Praca DOZORCA Kwidzyn PRZEDSIĘBIORSTWO "MODEX-OIL" ŁUCJA STRZELECKA

Stanowisko: DOZORCA

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: dozór obiektów i urządzeń, utrzymanie czystości na terenie dozoru

Data publikacji: 2016-07-20

Lokalizacja: Kwidzyn (pomorskie)

Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO "MODEX-OIL" ŁUCJA STRZELECKA

SZTUMSKA 9, 82-500 Kwidzyn, powiat: kwidzyński, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
dozór obiektów i urządzeń, utrzymanie czystości na terenie dozoru

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
brutto, praca na trzy zmiany w godzinach 07:00-15:00, 15:00-23:00, 23:00-07:00

Nazwa stanowiska: DOZORCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kwidzyn

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kwidzyński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kwidzyn

Zawód: dozorca

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: brak lub niepełne podstawowe

Nazwa pracodawcy: PRZEDSIĘBIORSTWO "MODEX-OIL" ŁUCJA STRZELECKA

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: kwidzyński

Gmina pracodawcy: Kwidzyn

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kwidzyn

Adres strony pracodawcy: http://www.modex.com.pl

Ulica pracodawcy: SZTUMSKA

Numer budynku pracodawcy: 9

Profil działalności pracodawcy:
Produkcja pozostałych podstawowych chemikaliów organicznych, takich jak oleje i smary, sprzedaż detaliczna płynów eksploatacyjnych.

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie

Zawód wykonywany przez pracownika: dozorca