Praca DOZORCA BUDYNKÓW MIESZKALNYCH Ruda Śląska "JOKER" Kubica, Leksowski, Mosińska Spółka Jawna

Miejsce pracy:
41-709 Ruda Śląska, powiat: m. Ruda Śląska, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
prace porządkowe wewnątrz i na zewnątrz budynku (mycie klatek schodowych, okien, grabienie liści, zamiatanie chodników)

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 100 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: brutto miesięcznie

Nazwa stanowiska: DOZORCA BUDYNKÓW MIESZKALNYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ruda Śląska

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Ruda Śląska

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Ruda Śląska

Zawód: dozorca

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 100 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0: Dozorca

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: brak lub niepełne podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Praca na terenie dzielnicy Nowy Bytom od poniedziałku do piątku od 06.00 do 12.00. Doświadczenie zawodowe mile widziane. Oferta pracy nie spełnia definicji pracy odpowiedniej.

Nazwa pracodawcy:
"JOKER" Kubica, Leksowski, Mosińska Spółka Jawna

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv, dokumenty potwierdzające kwalifikacje

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Ruda Śląska

Gmina pracodawcy: Ruda Śląska

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ruda Śląska

Profil działalności pracodawcy: Usługi porządkowe

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej

Zawód wykonywany przez pracownika: dozorca

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 17.02.2016