Praca DOSTAWCA WEWNĘTRZNY Z OBSŁUGA WÓZKA WIDŁOWEGO (O) Żabno DALIAN TALENT POLAND Sp. z o.o.

Więcej informacji o lokalizator wózki widłowe.

Św. Jana 19, 33-240 Żabno, powiat: tarnowski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: dostawca wewn. z obsługą wózka widłowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: trzy zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 900 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska:
DOSTAWCA WEWNĘTRZNY Z OBSŁUGA WÓZKA WIDŁOWEGO (O)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Żabno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: tarnowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Żabno

Zawód: magazynier

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 900 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Uprawnienia na wózki widłowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagania: wykształcenie bez znaczenia, uprawnienia na wózki widłowe, praca w Żabnie na 3 zmiany od 7.00-15.00, 15.00-23.00, 23.00-7.00, wynagrodzenie 1900,- brutto, umowa na okres próbny. Kontakt: Dalian Talent Poland sp. z o.o. ul. Św. Jana 19, 33-240 Żabno, zgłoszenia wraz z CV ( należy zał. klauzulę dot. przetwarzania danych osobowych)

Nazwa pracodawcy: DALIAN TALENT POLAND Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie, CV lub bezpośrednio do pracodawcy

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Godziny : 7.00-15.00

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: tarnowski

Gmina pracodawcy: Żabno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Żabno

Ulica pracodawcy: Św. Jana

Numer budynku pracodawcy: 19

Profil działalności pracodawcy: produkcja świeczek, produkty dekoracyjne

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Zawód wykonywany przez pracownika: magazynier

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 13.04.2016