Praca DOSTAWCA PIZZY-KUCHARZ Bartoszyce kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Bartoszyce, powiat: bartoszycki, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: wg zakresu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DOSTAWCA PIZZY-KUCHARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bartoszyce

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: bartoszycki

Zawód: dostawca potraw

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 10.12.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bartoszycach

Grota Roweckiego 1, 11-200 Bartoszyce, powiat: bartoszycki, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: bartoszycki

Gmina pracodawcy: Bartoszyce

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bartoszyce

Ulica pracodawcy: Grota Roweckiego

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bartoszycach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: dostawca potraw

Podobne oferty pracy

SEKRETARKA W KANCELARII PRAWNEJ - od 1 850 PLN

obsługa sekretariatu w kancelari prawnej
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Zambrów (podlaskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

inne prace zlecone
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Rogoźno (wielkopolskie)

ROBOTNIK ZIELENI - od 1 850 PLN

prace pomocnicze przy pielęgnacji zieleni
kontakt przez PUP - 2015-12-28 - Lubań (dolnośląskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - od 1 850 PLN

Pozostali pracownicy obsługi biurowej
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Jarosław (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Niemysłów (łódzkie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 000 PLN

pozyskiwanie nowych klientów, negocjacje cen, sprzedaż towarów, kontakt z klientami i chińskojęzycznymi producentami i dostawcami towarów
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

OPERATOR URZĄDZEŃ TECHNICZNYCH - od 2 500 PLN

obsługa maszyn do produkcji produktów chemicznych i gazu, bieżąca kontrola jakości produktu, regulacja i monitorowanie parametrów produkcji, uczestnictwo w bieżących przeglądach technicznych, wykonywanie montażu, demontażu drobnej aparatury i urządzeń i bieżąca ich konserwowanie, nadzorowanie i kontrolowanie procesów technicznych
kontakt przez PUP - 2017-05-15 - Braniewo (warmińsko-mazurskie)

obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, obsługa terminala płatniczego
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Pszczyna (śląskie)

GRAWER - od 1 850 PLN

obsługa laserowego grawera do wycinania i grawerowania
kontakt przez PUP - 2016-10-18 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

KONTROLER JAKOŚCI - do 2 000 PLN

Kontrola jakości produkowanych towarów.
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Rudunki (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK ROBÓT DROGOWYCH - od 2 000 PLN

- Montaż barier bezpieczeństwa przy drogach małego ruchu jak i autostradach. Praca wyjazdowa na terenie całej Polski. Pracodawca zapewnia bezpłatne zakwaterowanie i bezpłatne wyżywienie.- Wynagrodzenie: 2000 zł/brutto/miesięcznie. Praca na umowę zlecenie do końca 2016 r. - Zlecenie wykonywane w godzinach: 8:00-16:00 + czasami soboty. Wymagane wykształcenie min. podstawowe. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 6 miesięcy na stanowisku robotnika, pracownika robót drogowych. Mile widziane Prawo jazdy kat. B.
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Katowice (śląskie)

KSIĘGOWY/ A - od 2 500 PLN

prowadzenie ksiąg handlowych, rejestrów VAT, książki przychodów i rozchodów
kontakt przez PUP - 2017-01-17 - Kraków (małopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - do 1 750 PLN

prace na terenie stanowiącym własność Gminy Miejskiej Głogów
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Głogów (dolnośląskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 2 000 PLN

remonty, naprawy samochodów i naczep
kontakt przez PUP - 2017-03-15 - Kręgi Nowe (mazowieckie)

MONTER PROWADNIC KULKOWYCH - do 2 000 PLN

Monter prowadnic kulkowych
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Piekary Śląskie (śląskie)

STAŻ/RECEPCJONISTA - 997,4 PLN

- umiejętność obsługi gości hotelowych w recepcjip- oznanie zasad pobytu oraz dostępnych usług na terenie ośrodka- umiejętność przyjmowania rezerwacji, zakwaterowania i wykwaterowania gości,- sprzątanie pomieszczeń hotelowycj-
kontakt przez PUP - 2015-12-15 - Kożuchów (lubuskie)

KONTROLER JAKOŚCI - 997,4 PLN

sprawdzanie jakości towaru, przygotowanie towaru do sprzedaży, sortowanie towaru, oferta stażu skierowana do osób bezrobotnych powyżej 30 roku życia, II profil pomocy
kontakt przez PUP - 2017-04-27 - Nowy Dwór Gdański (pomorskie)

PRACOWNIK WYMIANY I NAPRAWY OGUMIENIA - od 1 850 PLN

NAPRAWA OGUMIENIA, MECHANIKA SAMOCHODOWA
kontakt przez PUP - 2014-11-28 - Dolice (zachodniopomorskie)

DEKARZ - od 2 000 PLN

pokrywanie konstrukcji dachowej
kontakt przez PUP - 2017-05-18 - Dobków (dolnośląskie)

PALACZ KOTŁÓW PAROWYCH - do 2 200 PLN

obsługa kotła parowego, pomoc w obsłudze maszyny papierniczej, naprawy mechaniczne przy kotle
kontakt przez PUP - 2016-10-06 - Chełmża (kujawsko-pomorskie)

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI RUCHU TURYSTYCZNEGO - 997,4 PLN

Staż dla os. powyżej 30 roku życia.
kontakt przez PUP - 2017-04-07 - Giżycko (warmińsko-mazurskie)

ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

Ślusarz
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Zielęcice (opolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta, kasy fiskalnej, układanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Ustrzyki Dolne (podkarpackie)

Sprzedaż towarów, obsługa klientów, przyjęcie towaru, rozłożenie na półkach, sprawdzanie daty przydatności do spożycia, dbanie o porządek i czystość w miejscu pracy.
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Siedlce (mazowieckie)

SZWACZKA-KRAWCOWA K/M - od 3 349 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Warszawa (mazowieckie)

STAZ/POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

- szkolenie BHP i p.poż-zapoznanie z regulaminem pracy-obsługiwanie urządzeń techniki biurowej-przyjmowanie korespondencji i obieg dokumentów-kompletowanie i porządkowanie dokumentacji jednostki i aktów praw-bieżące prowadzenie spraw zapewniające sprawne funkcjonowanie jednostki
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Siedlisko (lubuskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - od 2 000 PLN

WPROWADZANIE DOKUMENTÓW, DO PROGRAMU KONTAKT Z URZEDAMI, SPORZĄDZANIE REJSTRÓW SPRZEDAŻY I ZAKUPÓW;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE, WYŻSZE, BIEGŁA OBSŁUGA KOMPUTERA
kontakt przez PUP - 2017-01-20 - Szczecin (zachodniopomorskie)

ZAPOZNANIE SIĘ: Z ASORTYMENTEM ZNAJDUJACYM SIĘ W SKLEPIE, OBSŁUGĄ KLIENTA I KASY FISKALNEJ.
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Konin (wielkopolskie)

zgodnie z załączonym programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-04-10 - Żabnica (śląskie)