Praca DORADCA ZAWODOWY Rogoźno Wielkopolska Wojewódzka Komenda Ochotnicze Hufce Pracy

Kościuszki 41, 64-610 Rogoźno, powiat: obornicki, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
badanie i diagnozowanie lokalnego rynku pracy pod względem potrzeb edukacyjno-zawodowych, pomoc przy określaniu predyspozycji zawodowych klientów, badanie preferencji zawodowych, analiza mocnych i słabych stron klientów, udzielanie indywidualnych i grupowych porad zawodowych ułatwiających wybór zawodu, zmianę kwalifikacji, podjęcie zatrudnienia,udzielanie indywidualnych i grupowych informacji zawodowych o możliwościach szkolenia i kształcenia oraz o zawodach i rynku pracy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 100 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DORADCA ZAWODOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Rogoźno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: obornicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Rogoźno

Zawód: doradca zawodowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 100 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Obsługa internetu

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Znajomość pakietu MS Office

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wymagane wykształcenie wyższe (preferowane ze specjalnością doradztwo bądź poradnictwo zawodowe) lub ukończone specjalistyczne studia podyplomowe w zakresie doradztwa zawodowego, socjologii, psychologii, pedagogiki, pedagogiki pracy, doświadczenie przy realizacji podobnych zadań, pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, bardzo dobra znajomość obsługi pakietów biurowych MS Office, poczty elektronicznej, Internetu

Nazwa pracodawcy:
Wielkopolska Wojewódzka Komenda Ochotnicze Hufce Pracy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
dokumenty aplikacyjne przesyłać należy na podany adres e-mail: www-kadry (at) ohp.pl, następnie odbędzie się rozmowa kwalifikacyjna z wybranymi przez pracodawcę kandydatami (o czym zostaną osoby poinformowane telefonicznie)

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: obornicki

Gmina pracodawcy: Rogoźno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Rogoźno

Ulica pracodawcy: Kościuszki

Numer budynku pracodawcy: 41

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca zawodowy