Praca DORADCA KLIENTA Gorzów Wielkopolski Usługi finansow Sylwia Czerwczak

Sikorskiego 115/lok.3, 66-400 Gorzów Wielkopolski, powiat: m. Gorzów Wielkopolski, woj: lubuskie

Zakres obowiązków:
obsługa klienta w biurze kredytowym, pozyskanie klienta-telemarketing, sprzedaż kredytów, chwilówek

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 0.5

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 900 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gorzów Wielkopolski

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gorzów Wielkopolski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gorzów Wielkopolski

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 900 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: OBSLUGA KOMPUTERA

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta oraz sprzedaży kredytów, obsługa komputera (MS Office)

Nazwa pracodawcy: Usługi finansow Sylwia Czerwczak

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gorzowie Wielkopolskim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv, list motywacyjny

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 09:00-17:00

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: m. Gorzów Wielkopolski

Gmina pracodawcy: Gorzów Wielkopolski

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gorzów Wielkopolski

Ulica pracodawcy: Sikorskiego

Numer budynku pracodawcy: 115

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gorzowie Wielkopolskim

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta