Praca DORADCA KLIENTA Bytom Fabryka Formy SA

Stanowisko: DORADCA KLIENTA

Wynagrodzenie: od 14 PLN

Zakres obowiązków: sprzedaż usług firmy i obsługa klienta zgodnie ze standardami i obsługa administracyjna

Data publikacji: 2016-01-12

Lokalizacja: Bytom (śląskie)

Pracodawca: Fabryka Formy SA

Miejsce pracy: 41-902 Bytom, powiat: m. Bytom, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
sprzedaż usług firmy i obsługa klienta zgodnie ze standardami i obsługa administracyjna

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 14 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
wynagrodzenie godzinowe, praca na dwie zmianych w godzinach 6.30-22.30, pakiet w ramach w ramach fitness i wellness

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bytom

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Bytom

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Bytom

Zawód: doradca klienta

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 14 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
minimum rok doświadczenia w obsłudze klienta, doskonałe umiejętności interpersonalne, umiejętności sprzedażowe, miła aparycja i pozytywne nastawienie

Nazwa pracodawcy: Fabryka Formy SA

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu

Krzywoustego 72, 61-144 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: dokumenty aplikacyjne

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: m. Poznań

Gmina pracodawcy: Poznań

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Poznań

Ulica pracodawcy: Krzywoustego

Numer budynku pracodawcy: 72

Profil działalności pracodawcy:
Działalność obiektów służących poprawie kondycji fizycznej

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 12.01.2016