Praca DORADCA ZAWODOWY Kielce ŚWIĘTOKRZYSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OCHOTNICZYCH HUFCÓW PRACY W KIELCACH

KLEMBOWSKIEGO 3, 25-829 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków:
1. Zapoznanie się z przepisami BHP, ppoż., przepisami dot. ochrony danych osobowych, strukturą organizacyjną i prawnymi podstawami funkcjonowania OHP, ich zadaniami.2. Zapoznanie się z celami, zadaniami i funkcjonowaniem oraz ze standardami Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej, Młodzieżowego Centrum Kariery i Młodzieżowego Biura Pracy.3. Zapoznanie i omówienie metod i narzędzi pracy oraz wyposażenia MCiZ.4. Omówienie prowadzenia zajęć grupowych, tematyki, odbiorców, współprowadzenie zajęć.

Forma zatrudnienia: Praktyka studencka

Wysokość wynagrodzenia brutto: nieodpłatny

Nazwa stanowiska: DORADCA ZAWODOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kielce

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Kielce

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kielce

Zawód: bez zawodu

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: nieodpłatny

Data zakończenia pracy: 31.05.2016

Nazwa pracodawcy:
ŚWIĘTOKRZYSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OCHOTNICZYCH HUFCÓW PRACY W KIELCACH

Sposób aplikowania: poprzez uczelnię

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę:
Świętokrzyska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy w Kielcach

WRZOSOWA 44, 25-211 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Nie dotyczy. Oferta praktyki studenckiej.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: • inny: POPRZEZ UCZELNIĘ

Typ podmiotu pracodawcy: JAP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: m. Kielce

Gmina pracodawcy: Kielce

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kielce

Adres strony pracodawcy: HTTPS://WWW.SWIETOKRZYSKA.OHP.PL

Ulica pracodawcy: WRZOSOWA

Numer budynku pracodawcy: 44

Oferta zgłoszona przez:

Zawód wykonywany przez pracownika: bez zawodu

Typ oferowanej pracy: (praktyka studencka)

pozostaleDane_celeEdukacyjne:
Celem studenckiej praktyki zawodowej jest zdobycie praktycznych umiejętności z zakresu organizacji, funkcjonowania ŚWK OHP w Kielcach. W szczególności studenci zapoznają się z działaniami w zakresie poradnictwa i doradztwa zawodowego oraz tworzeniem indywidualnego warsztatu pracy doradcy z uwzględnieniem doboru metod, technik i narzędzi stosowanych w pracy doradczej.

Typ oferowanej pracy: Praktyka studencka

Podobne oferty pracy

ELEKTROMECHANIK SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

Montaż nagłościenia oraz systemów alarmowych
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Kielce (świętokrzyskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 850 PLN

Pracownik ogólnobudowlany, układanie kostki, przygotowywanie terenu pod kostkę, inne roboty budowlane.
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Kielce (świętokrzyskie)

FRYZJER/KA - 1 850 - 2 000 PLN

Doświadczenie zawodowe.
ADECCO POLAND SP. ZO.O. w Warszawie BIURO KIELCE - 2016-03-02 - Kielce (świętokrzyskie)

ELEKTROMONTER. - od 2 000 PLN

Elektromonter linii sieciowych. Kontakt: tel:603-706-465, e-mail: phuwikwolt (at) wp.pl
PHU" WIK-WOLT" - 2016-04-01 - Kielce (świętokrzyskie)

KRAWIEC/COWA - od 1 750 PLN

w/g potrzeb
In Kreo - 2015-12-02 - Kielce (świętokrzyskie)

ŚLUSARZ-MONTER - od 1 850 PLN

Prace montażowo ślusarskie
TECHMAR - 2016-04-05 - Kielce (świętokrzyskie)

SPRZĄTACZ POJAZDÓW - od 1 340 PLN

mycie taboru kolejowego- mycie i dezysfekcja wc,
Zakład Usługowy 'Wschód" - 2016-01-21 - Kielce (świętokrzyskie)

SAMODZIELNA KSIĘGOWA/WY - od 1 850 PLN

Kompleksowe prowadzenie pełnej księgowości.
METAL-SERWIS Handel Wyrobami Metalowymi - 2016-03-24 - Kielce (świętokrzyskie)

ELEKTROMONTER, ELEKTRYK - 12 - 16 PLN

wg stanowiska
TSC GROUP S. C. - 2016-02-19 - Kielce (świętokrzyskie)

KOSMETYCZKA - od 1 850 PLN

Stylizacja poznokci
Studio Fryzjersko-Kosmetyczne "MONIK" - 2016-03-31 - Kielce (świętokrzyskie)

KUCHARZ/KA - od 1 850 PLN

doświadczenie zawodowe.
Pizzeria "Krystyna" - 2016-05-27 - Kielce (świętokrzyskie)

WULKANIZATOR - od 1 850 PLN

w/g stanowiska
PROTEKTOR S.C - 2016-01-25 - Kielce (świętokrzyskie)

CUKIERNIK - 2 500 - 3 000 PLN

w/g potrzeb
Zakład Piekarniczo-Cukierniczy PODHALE Joanna Kranc - 2016-08-24 - Kielce (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY MIĘSNEJ - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-01-11 - Kielce (świętokrzyskie)

PRACOWNIK W DZIALE PRZETWÓRSTWA RYBNEGO - od 1 850 PLN

prace pomocnicze w dziale przetwórstwa rybnego
kontakt przez OHP - 2016-11-07 - Kielce (świętokrzyskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - OBRÓBKA SKRAWANIEM - od 2 400 PLN

Praca fizyczna, przygotowanie produktu i maszyny, wykonanie elementów, kontrola jakości. Kontakt z pracodawcą: tel. (41) 278-72-70, adres e-mail: sales (at) tegeno.pl
TEGENO SP. Z. O. O. - 2015-12-08 - Kielce (świętokrzyskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

FEEL BETTER Katarzyna Sławska - 2016-10-14 - Kielce (świętokrzyskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO C+E - od 2 500 PLN

Transport - 2016-06-17 - Kielce (świętokrzyskie)

MAGAZYNIER/KIEROWCA KAT B / - od 1 750 PLN

w/g potrzeb
Blue pen - 2015-12-21 - Kielce (świętokrzyskie)

BRUKARZ - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Kielce (świętokrzyskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY / OGRODNIK/ - od 12 PLN

Motywacja do pracy, sumienność.
GARDENIA - 2016-05-16 - Kielce (świętokrzyskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

Naprawa samochodów osobowych. Kontakt tel. 602 311 519
"IKAR-KIELCE" Sp. z o.o. P.P-U-H. Kielce, ul. Krakowska 220 - 2016-01-08 - Kielce (świętokrzyskie)

DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY - 3 000 - 4 000 PLN

Pozyskiwanie nowych klientów, przygotowywanie i negocjowanie ofert handlowych, osiąganie założonych celów w zakresie wielkości i zyskowności sprzedaży.
ProfAs - 2016-07-12 - Kielce (świętokrzyskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed