Praca DORADCA FINANSOWY Konin EURO - MASTER Błażej Tomaszewski

Stanowisko: DORADCA FINANSOWY

Wynagrodzenie: od 2 100 PLN

Zakres obowiązków: spotkania z klientami oferowanie produktów finansowych, doradzanie odnośnie krdytów ubezpieczeń , dotacji unijnych

Data publikacji: 2016-02-10

Lokalizacja: Konin (wielkopolskie)

Pracodawca: EURO - MASTER Błażej Tomaszewski

WOLNOŚCI 13/5, 62-500 Konin, powiat: m. Konin, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
spotkania z klientami oferowanie produktów finansowych, doradzanie odnośnie krdytów ubezpieczeń , dotacji unijnych

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 100 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: wyngrodzenie miesięczne

Nazwa stanowiska: DORADCA FINANSOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Konin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Konin

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Konin

Zawód: doradca finansowy

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 100 PLN

Data zakończenia pracy: 19.05.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0: Doradca finansowy

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
mozliwość uzyskania wynagrodzeniea ponadprzeciętna, firma posiada wszystkie systemy rozwoju, przejżyste zasady avansu , nagrody pieniężne, wynagrodzenie zalezne od zangażowania

Nazwa pracodawcy: EURO - MASTER Błażej Tomaszewski

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Koninie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, Godziny : 10:00-20:00

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: m. Konin

Gmina pracodawcy: Konin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Konin

Ulica pracodawcy: WOLNOŚCI

Numer budynku pracodawcy: 13

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Koninie

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca finansowy