Praca DORADCA ZAWODOWY Bydgoszcz KUJAWSKO-POMORSKI URZĄD WOJEWÓDZKI W BYDGOSZCZY

JAGIELLOŃSKA 3, 85-950 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
- udział w przygotowaniu procedury orzeczniczej w Wojewódzkim zespole do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności z uwzględnieniem zadań doradcy zawodowego,- prace administracyjne związane z obiegiem dokumentacji

Forma zatrudnienia: Praktyka studencka

Wysokość wynagrodzenia brutto: nieodpłatny

Nazwa stanowiska: DORADCA ZAWODOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Bydgoszcz

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Zawód:
specjaliści do spraw zarządzania zasobami ludzkimi

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: nieodpłatny

Data zakończenia pracy: 30.09.2016

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
angielski, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
preferowany kierunek studiów: socjologia, psychologia, pedagogika, doradztwo zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty:
komunikatywność, obsługa komputera, umiejętność pracy w zespole, sumienność, dokładność,

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: odpowiedzialność za powierzone zadania

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
zadania praktykanta obejmują dostęp do dokumentacji z danymi wrażliwymi

Nazwa pracodawcy: KUJAWSKO-POMORSKI URZĄD WOJEWÓDZKI W BYDGOSZCZY

Sposób aplikowania: poprzez uczelnię

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Nie dotyczy. Oferta praktyki studenckiej.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: • inny: POPRZEZ UCZELNIĘ

Typ podmiotu pracodawcy: JAP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Bydgoszcz

Gmina pracodawcy: Bydgoszcz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bydgoszcz

Ulica pracodawcy: JAGIELLOŃSKA

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy

Zawód wykonywany przez pracownika:

Typ oferowanej pracy: (praktyka studencka)

pozostaleDane_celeEdukacyjne:
- przygotowanie do pracy w orzecznictwie pozarentowym,- wiedza w zakresie aktów prawnych dotyczących osób niepełnosprawnych,- wiedza w zakresie procedury administracyjnej,- umiejętność dokonania oceny zawodowej i ustalenia wpływu naruszenia sprawności na zdolność do wykonywania pracy,- profesjonalna i komunikatywna obsługa osoby niepełnosprawnej

Typ oferowanej pracy: Praktyka studencka