Praca DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY Kielce ProfAs

Klonowa 33, 25-533 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków:
Pozyskiwanie nowych klientów, przygotowywanie i negocjowanie ofert handlowych, osiąganie założonych celów w zakresie wielkości i zyskowności sprzedaży.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: 3 000 - 4 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kielce

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Kielce

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kielce

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 3 000 - 4 000 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe, elektryczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Bardzo dobra znajomość aparatury niskiego napięcia, umiejętność czytania i interpretowania projektów rozdzielnic elektrycznych niskiego napięcia, bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu, łatwość w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów z klientami, prawo jazdy kat.B.

Nazwa pracodawcy: ProfAs

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Krucza 16/22, 00-526 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Wskazany kontakt telefoniczny 881-700-778 w godz. 8.00-16.00

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: telefon, Godziny : 8.00-16.00

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Ulica pracodawcy: Krucza

Numer budynku pracodawcy: 16

Oferta zgłoszona przez: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta