Praca DORADCA UBEZPIECZENIOWY Radzyń Podlaski Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A. Inspektorat

Warszawska 66, 21-300 Radzyń Podlaski, powiat: radzyński, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:
pozyskiwanie klientów oraz dopasowywanie produktów ubezpieczeniowych dla klienta

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: 3 000 - 15 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: system wynagradzania powiązany z wynikami

Nazwa stanowiska: DORADCA UBEZPIECZENIOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Radzyń Podlaski

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: radzyński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Radzyń Podlaski

Zawód: agent ubezpieczeniowy

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 3 000 - 15 000 PLN

Data zakończenia pracy: 11.02.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. B

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: łatwość nawiązywania kontaktów

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Komunikatywność

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
pożądana wysoka motywacja do pracy, mile widziane doświadczenie w kontaktach z klientami

Nazwa pracodawcy: Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A. Inspektorat

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radzyniu Podlaskim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: radzyński

Gmina pracodawcy: Radzyń Podlaski

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radzyń Podlaski

Ulica pracodawcy: Warszawska

Numer budynku pracodawcy: 66

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radzyniu Podlaskim

Zawód wykonywany przez pracownika: agent ubezpieczeniowy