Praca DORADCA UBEZPIECZENIOWY/DORADCA KLIENTA Chojnice PARTNER Uslugi Finansowe i Ubezpieczeniowe Lidia Wilk

Dworcowa 18, 89-600 Chojnice, powiat: chojnicki, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: Obsługa klientów.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: 1 750 - 3 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Nazwa stanowiska: DORADCA UBEZPIECZENIOWY/DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Chojnice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: chojnicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Chojnice

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 1 750 - 3 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. B

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: wyższe (w tym licencjat)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Analiza sytuacji i rozwiązywanie problemów, kreatywność, radzenie sobie ze stresem i presją czasu, samodzielność, kultura osobista, umiejętność negocjowania, umiejętność pracy zespołowej i partnerskiej, umiejętność stosowania technik sprzedaży.(nr oferty 97.2015.BK)

Nazwa pracodawcy:
PARTNER Uslugi Finansowe i Ubezpieczeniowe Lidia Wilk

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV, list motywacyjny, świadectwo, dyplom - kopia

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: chojnicki

Gmina pracodawcy: Chojnice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Chojnice

Ulica pracodawcy: Dworcowa

Numer budynku pracodawcy: 18

Profil działalności pracodawcy: usługi finansowe

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 16.11.2015