Praca DORADCA TECHNICZNO HANDLOWY Lubin Blachotrapez Sp. Z O.O.

Księginicka 2, 59-300 Lubin, powiat: lubiński, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
•mile widziane doświadczenie w handlu ( preferowane w branży budowlanej)•wykształcenie przynajmniej średnie•umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami•dyspozycyjność•samodzielność, inicjatywa w działaniu, przebojowość oraz odpowiedzialność•praktyczna znajomości programów pakietu MS Office•prawo jazdy kat B.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DORADCA TECHNICZNO HANDLOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lubin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lubiński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Lubin

Czy jest to praca stała?: 1

Zawód: doradca klienta

Dokładniejszy opis oferty pracy: praca stała

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. B

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: biegła obsługa komputera

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: OBSŁUGA PAKIETU BIUROWEGO MS OFFICE

Nazwa pracodawcy: Blachotrapez Sp. Z O.O.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lubinie

Kilińskiego 49a, 34-700 Rabka-Zdrój, powiat: nowotarski, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Brak danych.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: nowotarski

Gmina pracodawcy: Rabka-Zdrój

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Rabka-Zdrój

Ulica pracodawcy: Kilińskiego

Numer budynku pracodawcy: 49a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lubinie

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 25.08.2016