Praca DORADCA SERWISOWY Kraków kontakt przez PUP

Stanowisko: DORADCA SERWISOWY

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: wg programu stażu

Data publikacji: 2016-05-27

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Czy pracodawca zapewnia wyżywienie?: 1

Nazwa stanowiska: DORADCA SERWISOWY

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

Profesjonalna obsługa klienta, dbanie o porządek i czystość działu, prawidłowe oznakowanie asortymentu (RPO) 6.00-21.00
kontakt przez PUP - 2017-04-06 - Płock (mazowieckie)

ZBROJARZ-CIEŚLA - od 1 850 PLN

Montaż szalunków. Praca na terenie Wrocławia.
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Nysa (opolskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI ROŚLIN - od 1 000 PLN

Sadzenie roślin, pakowanie, cięcie sadzonek. Przygotowanie do transportu roślin.
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Łódź (łódzkie)

KUCHARZ (DOPOSAŻENIE) - od 1 850 PLN

- Przygotowywanie posiłków zgodnie z wcześniej ustalonym menu, gotowanie, pieczenie, smażenie.- Wynagrodzenie: 1850 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na czas określony 24 miesiące. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.- Praca: 10:00-18:00. Wykształcenie minimum zawodowe.
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Katowice (śląskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA W SZKOLE - 997,4 PLN

Organizacja czasu wolnego w świetlicy
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Sieradz (łódzkie)

DZIENNIKARZ, FOTOREPORTER - 997,4 PLN

zbieranie i przekazywanie informacji i wiadomości o faktach, wydarzeniach, poglądach i opiniach interesujących opinię publiczną na terenie Kaszub,- utrzymanie kontaktu z instytucjami życia społeczno-politycznego, gospodarczego i kulturalnego,- przeprowadzenie rozmów i wywiadów oraz opracowywanie ich w formie gotowej do publikacji;- utrzymywanie kontaktu z odbiorcami (czytelnikami) w celu poznania ich zainteresowań i opinii;- wyszukiwanie tematów fotograficznych potencjalnie interesujacych czytelników lokalnego portalu;- wykonywanie zdjęć do fotoreportarzy z imprez i aktualnych wydarzeń na terenie Kaszub;- dokonywanie oceny wykonywanych przez siebie zdjęć
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Żukowo (pomorskie)

POMOC WYCHOWAWCY - od 2 000 PLN

Pomoc wychowawcy, opieka i pielęgnacja osób niepełnosprawnych, inne zadania.
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Sutków (małopolskie)

KOSMETYCZKA - od 875 PLN

Zgodnie z zawodem
kontakt przez PUP - 2015-12-22 - Puławy (lubelskie)

SPRZĄTANIE WAGONÓW (W TYGODNIU BĄDŹ WEEKENDY) - 11 - 12 PLN

Sprzątanie wagonów kolejowych wewnątrz i na zewnątrz.
kontakt przez OHP - 2016-04-07 - Kraków (małopolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - 997,4 PLN

Przygotowanie narzędzi, sprzętu oraz materiałów budowlanych potrzebnych na stanowisko pracy, rozładunek zamówionych materiałów, szpachlowanie, malowanie, zakładanie stolarki budowlanej, czynności pomocnicze przy montażu i demontażu rusztowania itp.
kontakt przez PUP - 2017-04-18 - Dąbie (podkarpackie)

MURARZ-TYNKARZ - od 2 000 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Bartoszyce (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - do 1 850 PLN

Wykształcenie średnie; min. 2 lata doświadczenia zawodowego, umiejętność wykonywania szalowań i rusztowań, murowanie; zakres obowiązków: wykonywanie prostych prac budowlanych na różnym etapie budowy, rozbiórki, prace pomocnicze przy wykonywaniu szalunków itp.; umowa o dzieło; miejsce pracy: teren Polski;
kontakt przez PUP - 2016-10-11 - Gliwice (śląskie)

CIEŚLA - od 1 000 PLN

Przygotowywanie konstrukcji ciesielskiej do montowania.
kontakt przez PUP - 2016-12-21 - Klukowo (podlaskie)

wg harmonogramu
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Kraków (małopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - 997,4 PLN

Analizowanie rynku i ofert konkurencji
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Sieradz (łódzkie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY (ROBOTY PUBLICZNE) - od 2 000 PLN

II profil
kontakt przez PUP - 2016-12-06 - Zabrze (śląskie)

POMOCNIK STOLARZA - do 1 850 PLN

prace na stolarni
kontakt przez PUP - 2015-07-20 - Przasnysz (mazowieckie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Węgorzewo (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK SOCJALNY - od 1 850 PLN

realizacja ustawy o pomocy społecznej
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Mysłakowice (dolnośląskie)

PRACOWNIK LOMBARDU - od 1 850 PLN

praca w lombardzie
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Ustroń (śląskie)

MAGAZYNIER (S) - 997,4 PLN

Obsługa programu Subiekt obsługa Fax-u, wystawianie dokumentów WZ, PZ, przyjmowanie materiału na magazyn, wydawanie materiału zgodnie z dokumentem WZ, comiesięczne sprawdzanie stanów magazynowych, kontrola daty ważności materiałów, prowadzenie dokumentacji magazynowej (PZ, WZ, RW) zamawianie materiałów na magazyn, doradztwo techniczne w zakresie stosowania materialów marki Weber Deitermann
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Tarnów (małopolskie)

PROJEKTANT BIŻUTERII - od 1 850 PLN

obsługa programu matrix 6.0
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

REFERENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

zapoznanie się z zakresem działalności firmy, w szczególności zasadami pracy działu księgowego - wzajemnej współpracyz poszczególnymi działami, obieg dokumentów, przygotowanie dokumnetów do dekretacji, wysyłki, archiwizowanie itp.
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Łaziska Górne (śląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedawca - kasjer, pomoc w dodawaniu towaru na regały, dbanie oład i porządek, sporządzanie promocji gazetkowych, pomoc w zatowarowaniu - zamawianie towaru, odbiór towaru
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Kobielice (śląskie)

wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Jagodne (mazowieckie)

POMOCNIK OPERATORA - od 2 600 PLN

obsługa wtryskarek i próżniarek, wizualna kontrola jakosci, pakowanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Ożarów Mazowiecki (mazowieckie)