Praca DORADCA KLIENTA Z FUNKCJĄ KASJERA Kalisz BANK BPH S.A.

Miejsce pracy:
62-800 Kalisz, powiat: m. Kalisz, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
Sprzedaż produktów i usług bankowych dla nowych i dotychczasowych klientów Banku;Budowaniem i utrzymywaniem długofalowych relacji biznesowych z pozyskanymi klientami;Dbanie o wysoką jakość sprzedaży i obsługi klienta w oddziale Banku;Obsługa operacji i transakcji gotówkowych w oddziale;Działania marketingowe wspierające proces sprzedaży;Kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku na lokalnym rynku

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 600 - 3 200 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA Z FUNKCJĄ KASJERA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kalisz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Kalisz

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kalisz

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 600 - 3 200 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: UMIEJĘTNOŚCI KOMUNIKACYJNE

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: ZAANGAŻOWANIE W PRACĘ

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: PRAKTYKA NA WW.STANOWISKU MIN.1 ROK

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: UMIEJĘTNOŚCI SPRZEDAŻOWE

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: WYSOKA KULTURA OSOBISTA

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: OBSŁUGA KASY FISKALNEJ

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: SUMIENNOŚĆ W WYKONYWANIU OBOWIĄZKÓW

Wymagane uprawnienia / certyfikaty:
MILE WIDZIANE OSOBY Z ORZECZONYM STOPNIEM NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI

Nazwa pracodawcy: BANK BPH S.A.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu

PŁK. JANA PAŁUBICKIEGO 2, 80-175 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Osoby zainteresowane proszone są o wysyłanie CV na adres e-mail: rekrutacjabhp (at) alexmann.com

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Gdańsk

Gmina pracodawcy: Gdańsk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gdańsk

Ulica pracodawcy: PŁK. JANA PAŁUBICKIEGO

Numer budynku pracodawcy: 2

Profil działalności pracodawcy: Pozostałe pośrednictwo pieniężne

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Podobne oferty pracy

KELNER - od 4 000 PLN

Obsługa klienta restauracji
MK GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-08-09 - Kalisz (wielkopolskie)

FRYZJER - od 1 750 PLN

Usługi fryzjerskie, strzyżenie, farbowanie.
ANNA STUDIO FRYZJERSKO-KOSMETYCZNE Anna Krzyżaniak - 2015-12-02 - Kalisz (wielkopolskie)

PODINSPEKTOR - od 2 700 PLN

Ds. uzgdonień pod względem lokalizacji obiektów, urządzeń i reklam w pasie drogowym.
MIEJSKI ZARZĄD DRÓG I KOMUNIKACJI W KALISZU - 2017-03-29 - Kalisz (wielkopolskie)

POMOC RECEPCYJNA - od 2 000 PLN

Pomoc na recepcji
ROMA JOLANTA KRZYŻAN - 2017-03-14 - Kalisz (wielkopolskie)

LEKTOR JĘZYKA OBCEGO - od 35 PLN

Prowadzenie zajęć z j. angielskiego, prowadzenie dziennika, testy
Szkoła Języków Obcych OKAY s.c - 2016-07-29 - Kalisz (wielkopolskie)

PRACOWNIK W ZAKRESIE OBRÓBKI SKRAWANIEM METALI - 2 000 - 5 000 PLN

Obsługa maszyn: frezarki, tokarki, drążarki, prace ślusarskie
GRZEGORZ JAWORSKI FORMY MECHANIKA MASZYN - 2017-02-14 - Kalisz (wielkopolskie)

KASJER BILETOWY - od 1 000 PLN

Obsługa klienta, sprzedaż biletów w kasie dworcowej PKP.
RENATA WITKOWSKA - 2016-10-11 - Kalisz (wielkopolskie)

KIEROWNIK (KAS, SKARBCA) - od 1 850 PLN

Rozliczanie kasowe środków pinieżnych i odprowadzanie utargu, dbanie o minimalną ilość błędów, kontrola nad prawidłowym prowadzeniem ewidencji sprzedaży i dokumentów.
KALISZDIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (E.Leclerc) - 2016-03-07 - Kalisz (wielkopolskie)

POMOCNIK ELEKTRYKA - od 2 200 PLN

Pomoc przy pracach elektrycznych
Elektro&Automatyk System Automatyki Szklarniowej Tomasz Nowicki - 2016-06-21 - Kalisz (wielkopolskie)

MONTER INSTALACJI TELETECHNICZNYCH - od 2 100 PLN

Montaż oraz przegląd instalacji teletechnicznych ( system sygnalizacji pożaru, monitoring CCTV, systemy alarmowe itp.)
PW FLORTECH sp. z o.o. sp.k - 2017-02-17 - Kalisz (wielkopolskie)

NAUCZYCIEL/OPIEKUN W ŻŁOBKU - od 6,3 PLN

Opieka nad dziećmi w żłobku.
PĘKALA WŁADYSŁAW (ŻŁOBEK U MIKOŁAJA) - 2016-01-19 - Kalisz (wielkopolskie)

REFERENT DS. KADR I PŁAC - od 1 387,5 PLN

Prowadzenie spraw kadrowo-płacowych, przygotowanie deklaracji ZUS, US, rozliczanie wynagrodzeń, rozliczanie czasu pracy kierowców, sporządxanie ewiedencji czasu pracy, urlopów i zwolnień lekarskich.
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Kalisz (wielkopolskie)

DORADCA KLIENTA Z FUNKCJĄ KASJERA - 2 600 - 2 800 PLN

Obsługa klienta, obsługa kasowa, sprzedaż produktów bankowych, działania marketingowe
Bank BPH S.A. - 2016-04-18 - Zielona Góra (lubuskie)

KELNER - BARMAN - od 1 000 PLN

Obsługa baru w ogródku piwnym.
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Kalisz (wielkopolskie)

STAŻ - RECEPCJONISTA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Kalisz (wielkopolskie)

WPROWADZAJĄCY DANE - 2 000 - 3 000 PLN

Znajomość wszystkich oferowanych produktów sklepu w celu udzielenia kompleksowej informacji klientowi o ich cechach i zaletach, znajomość dodatkowych usług oferowanych przez market i firmy współpracujące ( transport, montaż) w celu udzielenia porady klientowi, dbałość o prawidłowe oznaczenie towarów w sklepie ( metki cenowe, oznaczenia promocyjne) zgodnie z zasadami obowiązującymi w Firmie, kontrolowanie jakości oraz terminów przydatności oferowanych produktów, dbanie o prawidłowe wyeksponowanie towarów w sklepie zgodnie z zasadami marchandisingu obowiązującymi w Firmie, współudział w tworzeniu zamówień towarowych sklepu w celu zapewnienia ciągłości sprzedaży, raportowanie do bezpośredniego przełożonego bieżących problemów związanych z obsługą klienta oraz z obrotem towarowym, aktywne uczestnictwo w kształtowaniu bazy towarowej uwzględniając potrzeby klientów oraz zgłaszanie propozycji bezpośredniemu przełożonemu, monitoring działań konkurencji oraz raportowanie wyników do bezpośredniego przełożonegofizyczne przyjmowanie towarów od pracowników magazynu, znajomość obowiązujących przeliczników towaru oraz określenia jego wartości, znajomość mapy marketu w celu udzielenia informacji klientom na temat lokalizacji produktów, przygotowanie swojego stanowiska pracy oraz wydzielonego przez przełożonego obszaru do inwentaryzacji zgodnie z obowiązującymi procedurami oraz udział w spisie z natury, wykonywanie innych poleceń przełożonego dotyczących pracy a nieokreślonych niniejszym zakresem czynności. Wprowadzanie danych z faktur oraz sporządzanie korekt faktur. Czynności związane z wprowadzaniem danych: wprowadzanie danych nowych dostawców, generowanie cen towarów zgodnie z ustaleniami z kierownikami działów, pilnowanie i ewentualne zgłaszanie błędów i różnic w cenach zakupu na fakturach do kierowników działów, wprowadzanie kodów EAN z towarów, ogólny dozór nad kodami EAN na wszystkich kartotekach. Generowanie dokumentów materiałowych: dokumenty przerzutów międzymagazynowych MM, dokumenty PP PW. Pilnowanie obiegu dokumentów: terminowe dostarczanie dokumentów do księgowości, dbanie o terminy płatności, archiwizowanie ważnych dokumentów. Sprawdzanie dokumentów z zakresu obrotu towarowego pod względem merytorycznym i rachunkowym. - Uczestnictwo w akcjach promocyjnych, w imprezach handlowych i szkoleniach. Udział w spisach inwentaryzacyjnych. Dbałość o porządek i estetyczny wygląd miejsca pracy.Prawidłowe zabezpieczenie dokumentów, stempli, sprzętu i oprogramowania komputerowego przed uszkodzeniem, kradzieżą, pożarem lub zniszczeniem. Wykonywanie wszelkich poleceń swoich przełożonych nie wchodzących w zakres czynności, jeśli mogłyby się one przyczynić do polepszenia obsługi klientów lub image firmy.
MAJSTER SPÓŁKA AKCYJNA - 2016-12-19 - Kalisz (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

Obsługa klietna, prace administracyjno biurowe
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Kalisz (wielkopolskie)

Prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Kalisz (wielkopolskie)

PIEKARZ - 2 000 - 2 300 PLN

Wypiek pieczywa
SPOŁEM POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW W KALISZU - 2016-10-19 - Kalisz (wielkopolskie)

OPERATOR MASZYN - od 3 200 PLN

Obsługa maszyn produkcyjnych
KRAUS FOLIE SPÓŁKA JAWNA - 2017-04-14 - Kalisz (wielkopolskie)

PRACOWNIK DZIAŁU GARMAŻ - od 1 750 PLN

Sprawne uzupełnianie towaru na półkach, dbanie o oznakowanie cenowe i ekspozycję towarów, dbanie o czystość, świeżość i jakość towarów, kontrola terminów przydatności do spożycia, utrzymywanie odpowiedniego poziomu zatowarowania działu.
KALISZDIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (E.Leclerc) - 2016-05-09 - Kalisz (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż w sklepie całodobowym "ef.jeden"
TABAK GRUPA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-01-27 - Kalisz (wielkopolskie)

PRACOWNIK HALI, KASJER - 10 - 13 PLN

praca na kasie, wykladanie towaru
kontakt przez OHP - 2016-12-06 - Kalisz (wielkopolskie)

OSOBA SPRZĄTAJĄCA - od 8 PLN

Sprzątanie pomieszczeń szpitalnych w szpitalach w Kaliszu.
P.P.H i U DELFA BOGUMIŁ PACIOREK - 2016-04-12 - Kalisz (wielkopolskie)

SPEDYTOR - od 1 850 PLN

mile widziane doświadczenie, może być osoba do przyuczenia, znajomość języka angielskiego lub niemieckiego lub francuskiego, wynagrodzenie+premia, miejsce pracy: Kalisz
OLIKO EURO TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY GRZEGORZ BOCIAŃSKI - 2016-01-11 - Kalisz (wielkopolskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ ZNAKUJĄCYCH - od 1 850 PLN

Znakowanie towarów, przygotowywanie kodow kreskowych, etykietowanie.
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Kalisz (wielkopolskie)