Praca DORADCA KLIENTA Tarnobrzeg kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Tarnobrzeg, powiat: m. Tarnobrzeg, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków:
sprzedaż produktów finansowo-ubezpieczeniowych w zakresie ubezpieczeń OC, AC, majątkowych itd.; obsługa i pozyskiwanie klientów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Tarnobrzeg

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Tarnobrzeg

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. B

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: obsługa komputera

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: komunikatywność

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu

1 Maja 3, 39-400 Tarnobrzeg, powiat: m. Tarnobrzeg, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
skierowanie, CV należy wysłać w dniu otrzymania skierowania na adres e-mail: rekrutacja (at) meritumfinanse.pl

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: m. Tarnobrzeg

Gmina pracodawcy: Tarnobrzeg

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tarnobrzeg

Ulica pracodawcy: 1 Maja

Numer budynku pracodawcy: 3

Profil działalności pracodawcy:
Działalność agentów i brokerów ubezpieczeniowych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 22.01.2016

Podobne oferty pracy

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO POW. 3,5 TON - od 1 850 PLN

Kierowanie samochodem cieżarowym w ruchu międzynarodowym
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Koszalin (zachodniopomorskie)

TECHNIK TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI - od 1 850 PLN

technologia uprawy pieczarek od momentu pozyskania komponentów po otrzymaniu wyrobów gotowych, sterowanie aparaturą technologiczną
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Tarnówka (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

sprzedawca towarów, obsługa kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego, sporządzanie zamówień, etykietowanie i układanie towarów
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Łęgoń (lubuskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porządkowo-konserwacynjne na terenie gminy Wapno
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Wapno (wielkopolskie)

MELIORANT - od 1 850 PLN

konserwacja urządzeń melioracyjnych
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Kamień Krajeński (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

oferta z kandydatem
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Karczowiska Górne (warmińsko-mazurskie)

GLAZURNIK - od 1 850 PLN

wykladanie róznego rodzaju powierzchni (ścian, podłoga, schody itp.) płytkami ceramicznymi ( glazura ) lub innymi materialami budowlanymi (np. terakota, gres, klinkier itp.)
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Długowola (lubelskie)

CIEŚLA - od 1 750 PLN

doświadczenie w zawodzie, wynagrodzenie: 14/h, miejsce pracy: teren powiatu
kontakt przez PUP - 2015-12-09 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 750 PLN

Wykonywanie prac pomocniczych w kuchni, obsługa maszyny do formowania klusek, dbanie o porządek w miejscu pracy.
kontakt przez PUP - 2015-01-16 - Wodzisław Śląski (śląskie)

SERWISANT SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO - 997,4 PLN

drobne naprawy komputerowe, diagnozowanie usterek - sporządzanie opisów usterek, instalacja i aktualizacja oprogramowania, usuwanie wirusów, składanie nowych komputerów, obsługa klienta, drobne naprawy elektroniki/drukarek
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Niepołomice (małopolskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI SERWISU (STAŻ) - 997,4 PLN

osoby zarejestrowane z ustalonym II profilem pomocy
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Zabrze (śląskie)

OPERATOR CENTRUM FREZARSKIEGO - do 2 200 PLN

Programowanie i obsługa centrum frezarskiego, czytanie rysunku technicznego, wymiana narzędzi, dobór narzędzi
kontakt przez PUP - 2015-12-23 - Lisi Ogon (kujawsko-pomorskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 2 500 PLN

Naprawa samochodów i urządzeń
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Andrzejewo (mazowieckie)

ASYSTENT DS. MARKETINGU - od 1 100 PLN

wsparcie funkcjonowania firmy, współtworzenie wizerunku firmy, kontakty z klientami i kontrahentami wietnamskimi
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

oferowanie produktów, pozyskiwanie nowych klientów, przygotowywanie oferty dla klienta
JUWENT Sp. z o.o. - 2016-08-09 - Ryki (lubelskie)

POKOJOWA - od 1 850 PLN

karmienie, mycie, dbanie o pensjonariuszy oraz o porządek
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Ruda Śląska (śląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Pasłęk (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO- BIUROWY (FP) - 997,4 PLN

wprowadzanie danych do komputera, nauka sporządzania listy płac, rozliczania z budżetem.
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Gdynia (pomorskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

obsługa klienta- pomoc klientom przy tankowaniu paliwa, dbanie o ład i czystość na terenie stacji
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Końskie (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA - 16/0334 - od 1 850 PLN

Sprzedaż, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Złotów (wielkopolskie)

HANDLOWIEC - od 1 200 PLN

prowadzenie negocjacji z dostawcami odzieży, w tym chińskimi, przygotowywanie oraz zawieranie umów handlowych, kontakt z klientami
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

STAŻ - POŁOŻNA - 997,4 PLN

pon- pt 7.50-15.25
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Gogolin (opolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 000 PLN

sprzedaż maszyn i urządzeń przemysłu mięsnego oraz dostarczanie ich do klienta
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Wieluń (łódzkie)

MAGAZYNIER - od 2 030 PLN

prace magazynowe
kontakt przez PUP - 2016-07-04 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

SPECJALISTA DO SPRAW KADR - od 1 850 PLN

Prowadzenie kadr
kontakt przez PUP - 2015-12-14 - Radomsko (łódzkie)

KUCHARZ (Z MOŻLIWOŚCIĄ PRZYUCZENIA) - od 1 850 PLN

- przygotowywanie surówek, dań zimnych i ciepłych, gotowanie zup,- pieczenie, smażenie, gotowanie i duszenie mięs.
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Łódź (łódzkie)

TYNKARZ - 997,4 PLN

przygotowywanie różnych podłoży pod wykonanie tynku;przygotowywanie zapraw tynkarskich;
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Wrocław (dolnośląskie)

KOSMETYCZKA - 997,4 PLN

kosmetyka podstawowa
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Garwolin (mazowieckie)