Praca DORADCA KLIENTA (STAŻ) Turznice kontakt przez PUP

Stanowisko: DORADCA KLIENTA (STAŻ)

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: zgodny

Data publikacji: 2016-07-06

Lokalizacja: Turznice (kujawsko-pomorskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Turznice, powiat: grudziądzki, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA (STAŻ)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Turznice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: grudziądzki

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 16.12.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: pomaturalne/policealne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu

Parkowa 22, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV, skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Grudziądz

Gmina pracodawcy: Grudziądz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Grudziądz

Ulica pracodawcy: Parkowa

Numer budynku pracodawcy: 22

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK BIUROWY(I) - od 1 750 PLN

kosztorysowanie, prace pomocnicze w biurze
kontakt przez PUP - 2015-12-23 - Tarnów (małopolskie)

SPAWACZ - do 2 400 PLN

Obsługa defektoskopu ultradźwiękowego, wykonywanie badań spoin lub materiałów podstawowych metodą ultaradźwiękową.
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Kędzierzyn-Koźle (opolskie)

PRACOWNIK USŁUG CZYSTOŚCI - od 925 PLN

sprzątanie pomoeszczeń biurowych i produkcji
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Złotoryja (dolnośląskie)

BRYGADZISTA BUDOWLANY - do 1 850 PLN

Wykształcenie średnie, min. 5 lat doświadczenia na ww. stanowisku, uprawnienia na maszyny budowlane; miejsce pracy: teren kraju
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Gliwice (śląskie)

OPIEKUN KLIENTA - od 15 PLN

reprezentowanie firmy w kontaktach bezpośrednich z klientami z Chin , budowanie i utrzymywanie długofalowej współpracy i relacji z klientami chińskimi, pomoc klientom w rozwiązywaniu problemów
kontakt przez PUP - 2017-05-19 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

POKOJOWA - od 2 000 PLN

Praca w hotelu, przy utrzymaniu porządku i czystości w pokojach, na korytarzach i sanitariatach
kontakt przez PUP - 2017-04-03 - Żary (lubuskie)

ELEKTROMECHANIK URZĄDZEŃ CHŁODNICZYCH - 997,4 PLN

montaż i serwis urządzeń chłodniczych, prowadzenie kartotek towarowych, ewidencja napraw, przyjmowanie i diagnozowanie usterek, naprawa sprzętów chłodniczych , programowanie sterowników, obsługa urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych oraz pomp ciepła
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Łuków (lubelskie)

OPERATOR MASZYN - od 1 850 PLN

Obsługa maszyny do produkcji frytki z pianki.
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Ostrzeszów (wielkopolskie)

POZOSTAŁE POMOCE I SPRZĄTACZKI BIUROWE, HOTELOWE I PODOBNE - 997,4 PLN

Mycie łaźni, prysznicy, wc itp.
kontakt przez PUP - 2017-04-28 - Bolesław (małopolskie)

ZBIERACZ PIECZAREK - od 11,56 PLN

zbieranie pieczarek
kontakt przez PUP - 2016-10-31 - Trzebieszów-Kolonia (lubelskie)

ŚLUSARZ - do 1 850 PLN

Cięcie, gięcie, wiercenie, szlifowanie.
kontakt przez PUP - 2016-12-13 - Margonin (wielkopolskie)

SPECJALISTA DS. PR I MARKETINGU - od 1 850 PLN

promowanie Comarch S.A. w mediach i podczas imprez sportowych
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Kraków (małopolskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 2 300 PLN

prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą, zabezpieczenie przewożonego ładunku przed uszkodzeniem, zniszczeniem lub zginięciem, obsługa konserwcja i drobne naprawy ciżgnika powstałe podczas jazdy, przestrzeganie przepisów ustawy "Prawo o ruchu drogowym"
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Wałcz (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - do 1 850 PLN

Prowadzenie sekretariatu, nadzorowanie i rejestracja korespondencji listowej i kuruerskiej, obsługa urządzeń biurowych, obsługa centrali telefonicznej, kontakt z klientami
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

OPERATOR OBRABIAREK STEROWANYCH NUMERYCZNIE - od 1 900 PLN

Toczenie elementów na obrabiarkach sterowanych numerycznie.
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Częstochowa (śląskie)

SZEWC - KALETNIK - od 1 750 PLN

Naprawa obuwia, dorabianie kluczy
kontakt przez PUP - 2015-11-17 - Nysa (opolskie)

SPRZEDAWCA - od 12,4 PLN

zapewnienie wysokiego poziomu obsługi Klientów, aktywna sprzedaz towarów, dbałość o estetykę, porządek i higienę na stacji.
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Częstochowa (śląskie)

MALARZ - TYNKARZ - 997,4 PLN

pomoc przy tynkowaniu ścian, pomoc przy stawianiu ścianek działowych, przygotowywanie mieszanek tynkarskuch, obsługa betoniarki
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Braniewo (warmińsko-mazurskie)

ZAOPATRZENIOWIEC - od 1 800 PLN

dokonywanie zakupów materiałów i wyrobów u tureckich dostawców, wspomaganie pracy tureckich handlowców, odpowiedzialność na porządekw magazynie tureckimi produktami
kontakt przez PUP - 2017-03-08 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

MAGAZYNIER/SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

- przygotowywanie towaru do wysyłki- przyjmowanie dostaw towaru- dbałość o ekspozycję towaru- obsługa klientów- wizytowanie klientów
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Nowa Sól (lubuskie)

ZAOPATRZENIOWIEC - od 2 000 PLN

Zakup i zaopatrywanie firmy w potrzebne produkty oraz wyszukiwanie dostawców
kontakt przez PUP - 2017-04-24 - Myślibórz (zachodniopomorskie)

KASJER BANKOWY - od 1 900 PLN

kasjer bankowy
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

ZGODNIE Z PROGRAMEM STAŻU
kontakt przez PUP - 2017-01-26 - Skierniewice (łódzkie)

ASYSTENT WETERYNARII - od 2 600 PLN

wykonywanie czynności pomocniczych z zakresu usług weterynarii, wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych i zootechnicznych u zwierząt, wykonywanie czynności pomocniczych związanych z profilaktyką i leczeneim zwierząt
kontakt przez PUP - 2017-05-29 - Poznań (wielkopolskie)

INSPEKTOR BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY - od 2 000 PLN

-prowadzenie postepowań powypadkowych,-prowadzenie kontroli problemowych, sprawdzających i doraźnych w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy i służby,-opracowywanie wewnętrznych zarządzeń, regulaminów i instrukcji dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy i służby,-opracowywanie oceny ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy,-uczestnictwo w przeglądach technicznych obiektów i pomieszczeń szkoły,-nadzór nad badaniami środowiska pracy i służby, prowadzenie szkoleń wstępnych pracowników i policjantów w zakresie bhp i ochrony p.poż,-opiniowanie dokumentacji technicznych pod względem bhp i p.poż, stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Szczytno (warmińsko-mazurskie)

TECHNOLOG PRODUKCJI - od 2 200 PLN

Bieżący nadzór nad wprowadzaniem technologii montażu lamp LED wewnętrzych i zewnętrznych.
kontakt przez PUP - 2015-12-23 - Zamość (lubelskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

lepienie pierogów,przygotowywanie farszu
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Dobczyce (małopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

obsługa handlowa, pozyskiwanie klientów, marketing
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Mikołów (śląskie)