Praca DORADCA UBEZPIECZENIOWY Gostyń Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A.

Stanowisko: DORADCA UBEZPIECZENIOWY

Wynagrodzenie: od 2 500 PLN

Zakres obowiązków: Doradztwo i sprzedaż ubezpieczeń

Data publikacji: 2016-01-13

Lokalizacja: Gostyń (wielkopolskie)

Pracodawca: Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A.

Rynek 12, 63-800 Gostyń, powiat: gostyński, woj: wielkopolskie

Forma zatrudnienia: Umowa agencyjna

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: DORADCA UBEZPIECZENIOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gostyń

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: gostyński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gostyń

Zawód: agent ubezpieczeniowy

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące, inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. B

Nazwa pracodawcy: Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gostyniu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV przesłać na adres e-mail: lkedziora (at) pzu.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: gostyński

Gmina pracodawcy: Gostyń

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gostyń

Ulica pracodawcy: Rynek

Numer budynku pracodawcy: 12

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gostyniu

Zawód wykonywany przez pracownika: agent ubezpieczeniowy

Podobne oferty pracy

KIEROWCA KAT. T - od 2 800 PLN

CAVA POLSKA Sp. z o.o. - 2016-10-19 - Krajewice (wielkopolskie)

PRACOWNIK MARKETU - od 11 PLN

wykładanie towaru na półki
kontakt przez OHP - 2016-10-10 - Gostyń (wielkopolskie)

AGENT UBEZPIECZENIOWY - od 2 000 PLN

obsługa klientów, sprzedaż ubezpieczeń majątkowych i komunikacyjnych
POWSZECHNY ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ S.A. - 2017-04-10 - Opole Lubelskie (lubelskie)

OPERATOR MASZYN - 2 800 - 4 200 PLN

Współpraca z Liderem zmiany w następującym zakresie: wydajności maszyn wydmuchiwarki i maszyn pakujących, usuwaniu awarii, raportowaniu współczynników produkcji: wielkość produkcji, odpad, minimalizacji strat (odpadów, zatrzymań maszyny) , szkoleniu nowych pracowników, utrzymaniu ruchu i dbałości o maszyny, kontroli jakości produktu. Do podstawowych obowiązków należy: analiza zatrzymań maszyny i błędów znalezionych przez kamery, praca w zgodności z HACCP i wytycznymi higieny, zmiana form, uczestnictwo w przestawianiu linii na inny produkt
Logoplaste Polska Sp. z o. o. - 2015-11-26 - Pudliszki (wielkopolskie)

SPAWACZ - od 3 000 PLN

Spawanie konstrukcji stalowych (istnieje możliwość zorganizowania dojazdu dla grupy osób oraz możliwość zdobycia uprawnień)
CUBATO Sp. z o.o. - 2017-01-04 - Pogorzela (wielkopolskie)

ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 2 000 PLN

wykształcenie zawodowe-elektromechanik samochodowy, doświadczenie również jako mechanik samochodowy, diagnostyka komputerowa pojazdów, prawo jazdy kat B
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Borek Wielkopolski (wielkopolskie)

DORADCA UBEZPIECZENIOWY - od 3 000 PLN

informowanie potencjalnych klientów o ubezpieczeniach i przyszłości emerytalnej, oferowanie najnowszych rozwiązań finansowych
Generali Finance Sp. z o.o. - 2017-04-20 - Poznań (wielkopolskie)

CIEŚLA - od 925 PLN

Wykonywanie konstrukcji wieńcowej budynku.
Ciesielstwo-Stolarstwo Zenon Walorski - 2016-09-02 - Krobia (wielkopolskie)

BRUKARZ - od 2 000 PLN

CONSTRUCTION Grzegorz Andrzejewski - 2015-11-05 - Krobia (wielkopolskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

Przygotowywanie posiłków, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Pogorzela (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 600 PLN

Obsługa klienta. Rozkładanie towaru.
HUMAN CENTER Roksana Słomczykowska i Wspólnicy Sp.J. - 2016-03-18 - Gostyń (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 600 PLN

Brak danych
Salon Urody Kleo Klaudyna Staszewska - 2016-08-26 - Aleksandrowo (wielkopolskie)

PRACOWNIK HAFCIARNI - od 2 000 PLN

Obsługa maszyny hafciarskiej
FUTURA S.C. Katarzyna Konopka - Parzy, Arkadiusz Parzy - 2016-10-26 - Chwałkowo (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

AGROMEP Sp. z o.o. - 2017-01-03 - Piaski (wielkopolskie)

KRAWIEC - od 2 000 PLN

szycie elementów odzieży
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Gostyń (wielkopolskie)

DORADCA UBEZPIECZENIOWY - od 1 750 PLN

Pracodawca oferuje przeszkolenie i wdrożenie do zawodu.Wymagania: wykształcenie min. średnie, mile widziane prawo jazdy kat. B.Wynagrodzenie do uzgodnienia z pracodawcą - system prowizyjny.
Andrzej Wolski - 2015-11-27 - Racibórz (śląskie)

BRYGADZISTA ZESPOŁU PRODUKCYJNEGO - od 2 400 PLN

Obowiązkiem pracownika będzie obok pracy szwaczki sprawowanie nadzoru nad pracą zespołu. Rozdzielenie produkcji, ustalenie kolejności szycia oraz osób wykonujących poszczególne operacje.
Wamagotex sp. zoo - 2017-03-01 - Lipie (wielkopolskie)

PRACOWNIK MARKETU - od 10 PLN

wykładanie towaru
kontakt przez OHP - 2017-02-16 - Gostyń (wielkopolskie)