Praca Doradca klienta - Sprzedawca Żywiec Media Expert

Nazwa stanowiska: Doradca klienta - Sprzedawca

Miejscowość: Żywiec

Województwo: śląskie

Powiat: żywiecki

Adres miejsca pracy: ul. Zielona 3 (Galeria Lider)

Data dodania ogłoszenia: 2016-10-05

Wymagania dla kandydatów:
Od kandydatów oczekujemy:

chęci poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej
umiejętności pracy w zespole
łatwości w nawiązywaniu kontaktów
umiejętność radzenia sobie ze stresem
niekaralności

Oferowane korzyści:
Naszym pracownikom oferujemy:

umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość skorzystania z pakietów w postaci karty MultiSport
możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń

Zakres obowiązków:
Doradca odpowiedzialny jest za:

kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy
realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru

Pracodawca: Media Expert

Podobne oferty pracy

Doradca klienta - Sprzedawca - -

Media Expert Doradca odpowiedzialny jest za:

Media Expert - 2016-10-11 - Gniezno (wielkopolskie)

Doradca Klienta - -

Media Expert Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za:

sprzedaż usług finansowych i ubezpieczeniowych
Media Expert - 2017-01-10 - Kamień Pomorski (zachodniopomorskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca (Dział: Rekreacja) - -

Media Expert Pracując u nas będziesz zajmował się sprzedażą takich rzeczy jak np. rowery, skutery, quady. Odpowiedzialny będziesz za kompleksową obsługę Klienta i pracę według najwyższych standardów.
Media Expert - 2016-04-21 - Ropczyce (podkarpackie)

POMOC NAUCZYCIELA WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO - 997,4 PLN

Zgodnie z Programem stażu m.in: - pomoc w opiece nad dziećmi w czynnościach higienicznych- pomoc nauczycielowi w organizowaniu imprez okolicznościowych- przygotowanie sali oraz dzieci do spożycia posiłków- nawiązaywanie kontaktu z rodzicami przedszkolaków
kontakt przez PUP - 2015-11-18 - Żywiec (śląskie)

Kierownik Salonu - -

Media Expert zarządzanie salonem RTV, AGD, IT/MM
zarządzanie zespołem pracowników
realizacje planów sprzedażowych
utrzymanie wysokiego standardu obsługi klienta
motywowanie i ocena pracowników
organizacja i planowanie czasu pracy podległego zespołu
coaching pracowników
Media Expert - 2016-02-23 - Chełmża (kujawsko-pomorskie)

Doradca Klienta - Sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
Media Expert - 2016-01-19 - Trzebnica (dolnośląskie)

Media Expert - 2016-09-30 - Pińczów (świętokrzyskie)

KELNER/BARMAN - od 1 800 PLN

- Odpowiedzialność za czystość oraz ogólną estetykę baru i lokalu, - przyjmowanie i realizacja zamówień,
PATRONACKI PUNKT GASTRONOMICZNY "FLERYNKA" Piotr Wieczorek - 2015-11-09 - Żywiec (śląskie)

Administrator systemu WMS - -

Media Expert Opis stanowiska:

Administrowanie systemem WMS
Konfiguracja i mapowanie procesów magazynowych w systemie WMS
Rozwijanie systemu WMS, udział w testach
Sporządzanie raportów i zestawień w oparciu o dane z WMS
Prace analityczne, przygotowywanie narzędzi do ewidencji danych, obsługa baz danych
Przygotowywanie instrukcji stanowiskowych
Szkolenie pracowników z zakresu funkcjonalności WMS
Media Expert - 2016-10-17 - Centrala Złotów (wielkopolskie)

Doradca Klienta - Sprzedawca-Rekreacja - -

Media Expert Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę klienta według standardów Firmy TERG MediaExpert, realizację celów sprzedażowych oraz wystawianie towarów zgodnie z przyjętymi standardami marchandisingowymi w dziale rekreacyjnym (skutery, rowery, quady).
Media Expert - 2016-02-22 - Wągrowiec (wielkopolskie)

Doradca klienta-sprzedawca - -

Media Expert - 2016-08-31 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA Z OBSŁUGĄ CATERINGU - od 1 850 PLN

- pomoc przy przygotowywaniu potraw- obsługa cateringu- dowóz potraw i urządzeń cateringu
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Żywiec (śląskie)

GARBARZ SKÓR - od 1 850 PLN

Garbowanie skór
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Żywiec (śląskie)

Media Expert - 2017-01-30 - Opole (opolskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca (Punkt Obsługi Klienta) - -

realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
Media Expert - 2016-06-15 - Łęczna (lubelskie)

Zastępca Kierownika Salonu - -

Media Expert samodzielne organizowanie i kierowanie bieżącą działalnością sklepu
odpowiedzialność za realizacje planów sprzedażowych
odpowiedzialność za wysoki standard obsługi klienta
delegowanie i kontrola zadań
Media Expert - 2016-03-31 - Rzeszów (podkarpackie)

Doradca Klienta- Sprzedawca - -

Media Expert - 2016-02-02 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Media Expert - 2017-02-06 - Kłodzko (dolnośląskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu m.in:pomoc w obieraniu, krojeniu, szatkowaniu i siekaniu warzyw i owoców na poźniejsze potrawy, utrzymanie czystości w obrębie kuchni
kontakt przez PUP - 2015-11-09 - Lipowa (śląskie)

Magazynier sklepowy - -

Media Expert prowadzenie magazynu (utrzymywanie porządku, znakowanie towarów),
kontrola dostarczonego towaru pod względem ilościowym i jakościowym,
dbanie o powierzony sprzęt i wyposażenie magazynu,
rozładunek, załadunek, rozkład towarów.
Media Expert - 2016-05-13 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA OPERATOR WÓZKÓW JEZDNIOWYCH /PAKOWACZ - od 1 850 PLN

prowadzenie wózka jezdniowego, rozładunek dostaw towaru i załadunek wysyłek paletowych. Prace na hali produkcyjnej związane z przewożeniem towaru w metalowych pojemnikach, paletach. Pakowanie towaru w kartony, pojemniki metalowe
Śrubonit A.K. Sp. Jawna - 2016-07-28 - Żywiec (śląskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu m.in:sporządzanuie decyzji na wycinke drzew i zakrzewień, wyliczanie opłat za gospodarcze korzystanie ze środowiska, przyjmowanie opłat na utylizację azbestu
kontakt przez PUP - 2015-11-26 - Świnna (śląskie)

KSIĘGOWY - od 1 850 PLN

Prowadzenie spraw księgowych

Project Manager - -

Media Expert Zadania:

Nadzór nad cyklem realizacji projektu oraz raportowanie postępów prac.
Zbieranie oraz analiza wymagań biznesowych.
Efektywna współpraca z kierownikami innych projektów i właścicielami biznesowymi.
Zarządzanie zespołem projektowym i nadzór nad terminową realizacją zadań, ryzykiem i budżetem.
Tworzenie dokumentacji projektowej.
Zarządzanie zmianą (cały cykl) zakończone wdrożeniem.
Przekazywanie osiągniętych funkcjonalności do Helpdesk i Admin.

Kluczowe rezultaty

Realizacja projektów zgodnie z ustalonym harmonogramem przy założonym ryzyku i budżecie.
Osiąganie celów dla realizowanych projektów.
Skuteczne wdrożenie prowadzonego projektu.
Media Expert - 2015-12-22 - Centrala Złotów (wielkopolskie)

POMOC PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA - 997,4 PLN

Zakres obowiązków zgodny z Programem Stażu dołączonym do wniosku
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Lipowa (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż artykułów spożywczych
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Milówka (śląskie)

Media Expert - 2016-08-17 - Gostynin (mazowieckie)

KRAWCOWA-SZWACZKA-OPERATOR MASZYN SZWALNICZYCH - 1 850 - 2 450 PLN

Szycie elementów spodni
"RONDO" Sp. z o. o. - 2016-04-11 - Żywiec (śląskie)

KUCHARZ - od 2 200 PLN

- kontrola towaru- utrzymywanie czystości- przygotowywanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-11-30 - Żywiec (śląskie)

Media Expert - 2016-08-01 - Zawadzkie (opolskie)