Praca Doradca klienta - Sprzedawca Żywiec Media Expert

Nazwa stanowiska: Doradca klienta - Sprzedawca

Miejscowość: Żywiec

Województwo: śląskie

Powiat: żywiecki

Adres miejsca pracy: ul. Zielona 3 (Galeria Lider)

Data dodania ogłoszenia: 2016-10-05

Wymagania dla kandydatów:
Od kandydatów oczekujemy:

chęci poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej
umiejętności pracy w zespole
łatwości w nawiązywaniu kontaktów
umiejętność radzenia sobie ze stresem
niekaralności

Oferowane korzyści:
Naszym pracownikom oferujemy:

umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość skorzystania z pakietów w postaci karty MultiSport
możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń

Zakres obowiązków:
Doradca odpowiedzialny jest za:

kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy
realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru

Pracodawca: Media Expert

Podobne oferty pracy

Koordynator Magazynu Reklamacji - -

Media Expert koordynowanie prac magazynu oraz podległego zespołu pracowników,
prowadzenie dokumentacji magazynowej i dbanie o wszelkie rozliczenia,
dbanie o powierzony sprzęt/towar i wyposażenie magazynu,
współpraca z autoryzowanymi serwisami, dostawcami oraz producentami w zakresie procesów reklamacyjnych i wszelkich rozliczeń,
współpraca z działami wewnątrz firmy w różnego rodzaju procesach,
zapewnienie płynnej logistyki, rotacji i składowania towarów,
przygotowanie magazynu do wewnętrznych inwentaryzacji oraz koordynowanie działań związanych z wszelkimi wyjaśnieniami.

Media Expert - 2016-05-18 - Łódź (łódzkie)

Kierowca kat. B C - -

Media Expert Dystrybucja towarów do sklepów ,
Kontrola towaru pod względem ilościowym i jakościowym,
Dbanie o powierzony sprzęt i wyposażenie,
Przestrzeganie przepisów BHP.
Media Expert - 2016-07-18 - Będzin (śląskie)

TYNKARZ - od 1 850 PLN

- wykonywanie tynków w budynkach z różnego rodzaju zapraw przy zastosowaniu agregatu
kontakt przez PUP - 2016-12-07 - Pietrzykowice (śląskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

Zgodny z dołączonym do wniosku programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-10-18 - Żywiec (śląskie)

FLORYSTA - 997,4 PLN

zgodnie z dołączonym do wniosku programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Żywiec (śląskie)

OPERATOR MASZYN W DZIALE WYKOŃCZEŃ - od 1 850 PLN

Obsługa maszyn na linii produkcyjnejzgrzewarki, pieca do foliowania, wtryskarki itd.
kontakt przez PUP - 2016-08-22 - Żywiec (śląskie)

DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY - od 2 000 PLN

kontakt z klientem, budowanie marki firmy, pozyskiwanie klientów
Grupa DREWHOUSE sp. z o.o - 2016-06-10 - Żywiec (śląskie)

Zgodnie z programem stażu m.in:pomoc w obieraniu, krojeniu, szatkowaniu i siekaniu warzyw i owoców na poźniejsze potrawy, utrzymanie czystości w obrębie kuchni
kontakt przez PUP - 2015-11-09 - Lipowa (śląskie)

BIBLIOTEKARZ NAUCZYCIEL - od 604 PLN

Praca dydaktyczna i praca biblioteczno- techniczna
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki - 2016-09-06 - Międzybrodzie Bialskie (śląskie)

Doradca Klienta - -

Media Expert prowadzenie sprzedaży, fachowe doradztwo
obsługa procesu serwisowego i systemów ratalnych
przyjmowanie dostaw i układanie towarów
utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
inne prace związane ze stanowiskiem
Media Expert - 2016-11-30 - Kańczuga (podkarpackie)

Doradca klienta-sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
Media Expert - 2016-09-01 - Biskupiec (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Zgodnie z załączonym do wniosku programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Żywiec (śląskie)

MONTER STOLARKI BUDOWLANEJ - od 1 850 PLN

Montaż okien
kontakt przez PUP - 2016-01-05 - Gilowice (śląskie)

Doradca klienta - Sprzedawca - -

Media Expert Doradca odpowiedzialny jest za:

Media Expert - 2016-11-04 - Lublin (lubelskie)

POMOC PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA - 997,4 PLN

Zakres obowiązków zgodny z Programem Stażu dołączonym do wniosku
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Lipowa (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż artykułów
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Łodygowice (śląskie)

SPRZEDAWCA/MECHANIK SERWISANT - od 1 850 PLN

Naprawy bieżące pił oraz kosiarek, podkosiarek oraz obsługa klienta
FHUP "Pilas" Tomasz Ryłko - 2016-01-11 - Rajcza (śląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO Z NACZEPĄ SAMOWYŁADOWCZĄ - od 1 750 PLN

Praca w charakterze kierowcy samochodu ciężarowego z naczepą samowyładowczą na terenie kraju
Firma Handlowo-Usługowa BESKIDEK Bartłomiej Ormaniec - 2015-11-30 - Gilowice (śląskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

- praca na budowie- obsługa sprzętów budowlanych
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Węgierska Górka (śląskie)

Media Expert - 2016-05-25 - Lębork (pomorskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca - -

realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
Media Expert - 2016-06-14 - Łęczna (lubelskie)

OPIEKUN OSOBY STARSZEJ - 997,4 PLN

zgodnie z dołaczonym do wnisku programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Rajcza (śląskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca (Dział: Rekreacja) - -

Media Expert Pracując u nas będziesz zajmował się sprzedażą takich rzeczy jak np. rowery, skutery, quady. Odpowiedzialny będziesz za kompleksową obsługę Klienta i pracę według najwyższych standardów.
Media Expert - 2016-04-25 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

OPIEKUN MEDYCZNY - od 10 PLN

Kompleksowa opieka nad pacjentem
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Czernichów (śląskie)

MAGAZYNIER - od 1 750 PLN

Wykładanie towaru, obsługa kasy fiskalnej, prace porzadkowe
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Rajcza (śląskie)

OPERATOR KOPARKI - od 1 850 PLN

- stawianie sieci elektrycznych przy wykorzystaniu koparki
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Łodygowice (śląskie)

Doradca Klienta - Sprzedawca - -

Media Expert Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę klienta według standardów Firmy TERG MediaExpert, realizację celów sprzedażowych oraz wystawianie towarów zgodnie z przyjętymi standardami marchandisingowymi w dziale rekreacyjnym (skutery, rowery, quady).

Media Expert - 2016-02-10 - Lubaczów (podkarpackie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 500 PLN

Realizacja spotkań umawianych przez Dział CALL CENTER
Progress Active Sp. z o.o. - 2015-10-12 - Żywiec (śląskie)

Media Expert - 2016-04-08 - Pułtusk (mazowieckie)

PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA - od 2 000 PLN

Przygotowywanie posiłków, obsługa klienta, dowóz posiłków poza lokal, działania marketingowe. Praca w godz. 8-21.00 po 8 lub 12 godzin - do uzgodnienia.
F.H.U. "U MAZURA" ANNA MAZUR - 2016-10-28 - Bystra (śląskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed